Welcome to Estonia - Organic food, bio food, organic products, natural foods, bio food, baby food

Located on the Eastern Coast of the Baltic Sea in Northern Europe, Estonia has vast quantities of untouched nature, a low population density, and a fast growing organic farming culture, combined with determined and tech-savvy minds.

Learn more about Estonia

Where is Estonia?

Map of organic areas and air monitoring

The map of Estonian organic areas gives an overview of organic fields, harvesting areas, and apiaries. The International Air Surveillance Map provides you with real time air monitoring results from around the world.

Map of organic areas Air surveillance map

Being organic begins with a state of mind

Being organic is a lifestyle you carry with you daily, beginning with the smallest of actions.

How to live a more organic life?

Organic products

You can recognize an organic or natural product or service by the organic label. Here you will find the best selection of organic companies that Estonia has to offer.

Other organic products

Organic ambassadors

Traditsiooniselt on iidsed kultuurid lasknud end juhtida looduse rütmidest, kuid tänapäeva „alati tegevuses“ mentaliteet allutab inimese pigem ärilisele elurütmile. On ülioluline, et me häälestaks end taas ringi looduse rütme kuulama, et virtuaalne ja tehislik maailm ei hakkaks meie elu dikteerima. Hea loodustunnetus aitab meil kogeda aastaaegade vaheldumist ja meeleolusid. Elades kooskõlas aastaaegadega saavutame taas harmoonia.

Kristina Dryza Tuleviku ja trendide uurija Austraaliast

Eesti uus ärkamine – Organic Estonia energiline ja kaugelenägelik algatus – Eesti maheriigiks, on just see paradigmat muutev panus meie põlisrahva aastatuhandeid kestnud loodust hoidvasse inimsõbralikku eluviisi ja sajandivanusesse Rohelisse Vaimsusse, kõrgetasemelisse loodus- ja kasvatuskultuuri (G. Vilbaste, E. Kant, J. Käis, J. Eilart, V. Ranniku jpt). See algatus aitab meie väikerahva üleilmsest katastroofieelsest üle taluvuse piiri paisunud kultuuri ja vaimse keskkonna reostusest väiksemate kaotustega läbi tulla ja sirgeselgselt paigavaimus kujundada teadmistepõhine, kestlik, turvaline, jõukas, rahvuslik elu. Et Loodu kestaks, kõik kaunis kestaks, ja igavikku püüdleks hing, aina avarduks eluring. Paekivi kotti!

Rein Einasto Eesti Paeliidu nimel TTK emeriitprofessor

Eesti tooteid Aasiasse eksportides olen näinud, kuiväga puhas loodus inimestele korda läheb. Puhast loodust Eestis jagub, aga me ei taju, kui hinnaline see tegelikult on. Seda väärtust tuleks oma riiki ja tooteid tutvustades oskuslikumalt ära kasutada. Eestis naudime puhast õhku, valgeid pilvi, metsi ja põlde. Shanghais on aga populaarne minna “Värske õhu” baari ning osta värsket õhku raha eest. Paljud Hiina inimesed on oma elu jooksul näinud vaid halle pilvi. Mina vaatan Eesti taevasse ja olen õnnelik.

Siim Kabrits Ettevõtja, Organic Estonia idee autor

Events

Fairs, meeteings, seminars, information days and conferences. Stay tuned, visit us, and participate.

Find an event

Organic Estonia Goals

Organic Estonia sees our country as rich, clean, responsible and in harmony with nature, becoming a worldwide model for sustainable and balanced development.

Our mission is to discover ways of bringing people, businesses, and the country, to find ways of moving towards an Estonia that operates first and foremost, as a smart organic country.

Read more about us
51% organic area - 2022