Öun Drinks tutvustab kõige uuemat funktsionaalset jooki

Öun Drinks uudised on tõesti sama värsked kui nende kõige uuem funktsionaalne jook. Krõmpsuv ja värskendav kurk ning mahedalt lõõgastav münt kohtuvad selles madala kalorsusega funktsionaalses joogis.

Öun Drinks
Foto: Laura Oro

UUS! Kurk-münt funktsionaalne jook:

– madala kalorsusega
– ilma lisatud suhkruta
– ühes purgis 2 õuna jagu mahla
– värskendab ja löögastab

Uue kevadise lemmiku leiad:

  • valitud Selverite lettidelt
  • Kaupmees poodidest
  • Kaubamaja toidumaailmatest
  • Stockmanni toidumaailmast
  • valitud Coop Eesti lettidelt
  • Öun Drinks e-poest

Tänapäeva kiires elutempos on ilmselt igaühel hetki, mil keha ja vaim vajavad veidi virgutust ja tasakaalu. Õnneks on moodsa aja muredele ka moodsad lahendused – Öun funktsionaalsed mahejoogid! Mis aga on see maagia, mis joogile funktsiooni annab ja sinu organismi paremini tööle paneb? Ei mingit võlukunsti – jookide saladuseks on supertoidud nagu ingver, tšilli, kardemon ja mustasõstramahl, mida toetavad looduslikust kofeiinist pakatavad yerba mate või matcha tee. Juba paar sõõmu ning sinu väsimus hakkab taanduma ja mõtted leiavad harmoonia.

Öun Drinks

Öun Drinksi lugu sai alguse 2014 aasta sügisel, kui nägime, et suurel hulgal vitamiinirikkaid Eesti õunu vedeleb hunnikutes ja läheb lihtsalt raisku. Otsustasime, et nii see ei saa jätkuda ja hakkasime head Eesti õuna väärindama. Õunte jätkusuutlik väärindamine ja nendest ehtsa maitsega jookide loomine on tänini meie peamine eesmärk.

9 aastaga on meie tooteportfell kasvanud kolme tootekategooriani, milleks on limonaadid, funktsionaalsed joogid ja alkoholivabad vahujoogid. Meie missiooniks on luua maitsvaid ja innovaatilisi tooteid ning teha seda kõike võimalikult jätkusuutlikult ja meid ümbritsevat keskkonda austades.

Öuna jookide maitsepaletti kuulub nii kodumaiseid lemmikuid nagu näiteks rabarber, mustsõstar, tikker, kirss, aga ka eksootilisemaid ja kaugemaid maitseid nagu granadill, ingver, tšilli ja matcha. Kuid loomulikult on kõikide meie jookide südameks naturaalne öunamahl. Kõik meie tooted on mahedad ja meie jookidest ei leia kunstlike lisa- ega maitseaineid.Arendame pidevalt oma brändi ja tooteid, et paista silma ja sirutada tiibu nii koduturul kui ka väljaspool Eestit.

Allikas: oundrinks.com /organicestonia.ee