Öun Drinks

Öun Drinks OÜ

Öun Drinksi lugu sai alguse 2014 aasta sügisel, kui nägime, et suurel hulgal vitamiinirikkaid Eesti õunu vedeleb hunnikutes ja läheb lihtsalt raisku. Otsustasime, et nii see ei saa jätkuda ja hakkasime head Eesti õuna väärindama. Õunte jätkusuutlik väärindamine ja nendest ehtsa maitsega jookide loomine on tänini meie peamine eesmärk.

9 aastaga on meie tooteportfell kasvanud kolme tootekategooriani, milleks on limonaadid, funktsionaalsed joogid ja alkoholivabad vahujoogid. Meie missiooniks on luua maitsvaid ja innovaatilisi tooteid ning teha seda kõike võimalikult jätkusuutlikult ja meid ümbritsevat keskkonda austades.

Öuna jookide maitsepaletti kuulub nii kodumaiseid lemmikuid nagu näiteks rabarber, mustsõstar, tikker, kirss, aga ka eksootilisemaid ja kaugemaid maitseid nagu granadill, ingver, tšilli ja matcha. Kuid loomulikult on kõikide meie jookide südameks naturaalne öunamahl. Kõik meie tooted on mahedad ja meie jookidest ei leia kunstlike lisa- ega maitseaineid.Arendame pidevalt oma brändi ja tooteid, et paista silma ja sirutada tiibu nii koduturul kui ka väljaspool Eestit.

Kuidas müüakse oma tooteid?

HULGI

TOORAINE

HORECA

JAEMÜÜK

Juhan Kanemägi

CEO
Telefon: +372 5341 5691
E-mail: juhan@oundrinks.com

Võta ühendust: