Üritused

Ekspordivägi kutsub toidutootjaid koolitussarja “Rahvusvaheline müük ja läbirääkimised!”

Koolitusprogramm “Rahvusvaheline müük ja läbirääkimised” on üks osa programmist “Ekspordivägi”, mille eesmärk on kasvatada toidusektori rahvusvahelise müügi teadmisi ja oskusi. Rahvusvaheline müük ja läbirääkimised koolitusprogramm on 6-päevane toidusektori ettevõtetele suunatud täiendkoolitus. Oleme koolitusse valinud täna toidusektori jaoks kõige olulisemad teemad, millele toetudes saavad ettevõtjad aru, kuhu  oma müügi fookus panna ja kuidas luua professionaalselt pikaajalisi sooje …

Ekspordivägi kutsub toidutootjaid koolitussarja “Rahvusvaheline müük ja läbirääkimised!” Read More »

Visionest Institute koolitus: TURUNDUSPROGRAMM EDASIJÕUDNULE

5.oktoober – 21. detsember Loe lähemalt ja registreeri     Küsimuste korral võtke julgelt ühendust telefonil +372 668 4770 või info@mi.ee Visionest Institute on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner. Soovitame tutvuda ka tööandjatele suunatud Töötukassa poolt pakutavate täiendkoolituste toetustega: koolitustoetus tööandjatele ning töötaja koolituskulude hüvitamine tööandjale.

Visionest Institute koolitus: AGIILNE TURUNDUS JA PLANEERIMINE

  5. oktoober Loe lähemalt ja registreeri Küsimuste korral võtke julgelt ühendust telefonil +372 668 4770 või info@mi.ee Visionest Institute on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner. Soovitame tutvuda ka tööandjatele suunatud Töötukassa poolt pakutavate täiendkoolituste toetustega: koolitustoetus tööandjatele ning töötaja koolituskulude hüvitamine tööandjale.

Visionest Institute koolitus: KOMMUNIKATSIOON JA MEEDIA

12. oktoober Loe lähemalt ja registreeri   Küsimuste korral võtke julgelt ühendust telefonil +372 668 4770 või info@mi.ee Visionest Institute on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner. Soovitame tutvuda ka tööandjatele suunatud Töötukassa poolt pakutavate täiendkoolituste toetustega: koolitustoetus tööandjatele ning töötaja koolituskulude hüvitamine tööandjale.

Visionest Institute koolitus: SISSEJUHATUS JUHTIMISSE: UUE JUHI 100 PÄEVA

  24. -25. oktoober Loe lähemalt ja registreeri Küsimuste korral võtke julgelt ühendust telefonil +372 668 4770 või info@mi.ee Visionest Institute on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner. Soovitame tutvuda ka tööandjatele suunatud Töötukassa poolt pakutavate täiendkoolituste toetustega: koolitustoetus tööandjatele ning töötaja koolituskulude hüvitamine tööandjale.

Visionest Institute koolitus: B2B DIGITURUNDUS

26. oktoober Loe lähemalt ja registreeri   Küsimuste korral võtke julgelt ühendust telefonil +372 668 4770 või info@mi.ee Visionest Institute on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner. Soovitame tutvuda ka tööandjatele suunatud Töötukassa poolt pakutavate täiendkoolituste toetustega: koolitustoetus tööandjatele ning töötaja koolituskulude hüvitamine tööandjale.