Maamess algab homme juba 30. korda!

Järjekorras 30. rahvusvaheline põllumajanduse, metsanduse, aianduse ja toidutööstuse ettevõtteid ja organisatsioone koondav Maamess algab juba homme Tartu Näituste messikeskuses.

Baltikumi suurim maaelumess laiub seitsmel hektaril näituseväljakul ning võõrustab rohkem kui 450 põllumajanduse, metsanduse, aianduse ja toidutööstuse erialaettevõtet.

Organic Estonia esindusala koos liikmetega leiad stendis D-20. Esindatud on Minna SahverNatty ja Wiru Mill, kes tutvustavad ja müüvad oma parimaid tooteid. Ootame väga Teid oma messiboksi!

Minna Sahver: Minna marmelaad on iidsetest traditsioonidest inspireeritud hõrk ja tervislik maius, mis sobib oivaliselt kaasaegsele kiire elutempoga inimesele. Pehme ja suussulav marmelaadikomm on valmistatud käsitööna ökoloogiliselt puhastest koostisosadest ning sobib nautimiseks kõigile magusasõpradele, sest tardainena on Minna marmelaadides kasutatud vaid täistaimset ja looduslikku agar-agarit.

Natty on esimene ja ainus mahedaid pähklivõisid tootev ettevõte Eestis. Natty missiooniks on valmistada kvaliteetseid ja tavatarbijale kättesaadavaid mahedaid pähklivõisid, mis muutuks inimeste toidulaua igapäevaseks osaks. Tõsta inimeste teadlikkust pähklite kasulikkusest ja tervislikkusest ning suurendada keskkonnateadlikku tarbimist.

Wiru Mill on pereettevõtte, mille põhitegevusala on mahe toortatratoodete valmistamine. Jätkame Remedyway OÜ poolt arendatud toortatra toodete väärindamist ning koos laiendame tervisliku ja maitsva toortatra kasutusvõimalusi meie kõigi igapäeva toidulaual! Alates juunist 2023 tegeleb Wiru Mill OÜ Täkumetsa tatravabrikus mahe toortatratangude ja -jahude tootmisega.

Maamess on tunnustatuim maamajandusele ja maaelule pühendatud mess Baltimaades, koondades traditsiooniliselt põllumajanduse, metsanduse, aianduse ja toidutööstuse valdkonna ettevõtteid, kelle jaoks on Maamess üks regiooni tähtsamaid sündmusi uute toodete ja teenuste tutvustamiseks. Messil osaleb ligemale 500 eksponenti Eestist ja piiritagant.

2024. aasta on Maamessi jaoks juubeliaasta – MAAMESS 30!

Organic Estonia MTÜ kutsub Teid külastama rahvusvahelist maamajandusele ja maaelule pühendatud Maamessi, mis toimub 18.-20. aprillil Tartu Näituste messikeskuses. Asume stendis: D-20

Maamess on külastajatele avatud:
– neljapäeval, 18. aprillil 10-18
– reedel, 19. aprillil 9-18
– laupäeval, 20. aprillil 9-16

Messil näeme!

Allikas: organicestonia.ee