YOOK pakub uut ja värsket perspektiivi, kui otsid megahead maitset ja alternatiivi traditsioonilisele piimale

Katre Kõvask, YOOK tegevjuht: ,,YOOK on evolutsiooni eestvedaja jookide maailmas!”

YOOK on evolutsiooni eestvedaja jookide maailmas
YOOK Production AS-i juht Katre Kõvask toodetega.
Foto: KPMS

YOOKI LUGU

Aga miks nutitelefonid, sülearvutid, elektriautod? Milleks meile meeletu areng lennunduses, kosmonautikas, meditsiinis? Inimõigused, kestlikkus, uued tehnoloogiad? Miks me ei peaks pöörama tähelepanu toiduainetööstusele? Jookidele? Me oleme evolutsioonilises liikumises ja imelik oleks väita, et hea küll, piirdume lihtsalt piimaga ning selles punktis areng peatub. Finito. Ah, las ta olla, longime tasahilju koopasse tagasi. No way.

YOOK on evolutsiooni eestvedaja jookide maailmas. Me januneme millegi uue järele, mis oleks keskkonnasõbralikum ja maitsvam. Ihkame midagi, mille tootmiseks oleks kasutatud oluliselt vähem looduslikke ressursse, aga mis maitseks kosmiliselt hästi. Me tahame liikuda edasi, proovida midagi uut. Kasvada kokku uute lemmikutega, leida põnevaid alternatiive, mitte mammuteid kividega loopida, eksole?

YOOK pakub uut ja värsket perspektiivi, kui otsid megahead maitset ja alternatiivi traditsioonilisele piimale. Meie retsept on lihtne: parim põhjamaine mahe kaer ja moodne tehnoloogia.

Ära jama nende lehmadega, proovi parem uut YOOKi!

See on lihtsalt sada korda maitsvam.

Allikas: yook.eu