Tõrvaaugu Mahetalu koostöö BabyCooliga: sündinud on 2 uut toodet

Tõrvaaugu Mahetalu tegevjuht Janek Kuusik: ,,Koostöös BabyCooliga on sündinud lausa 2 uut põnevat toodet, mis mõeldud kõige pisematele. Proovige ja andke meilegi teada, kuidas pisikestele need maitsesid!”

Tõrvaaugu Mahetalu koostöö BabyCooliga: sündinud on 2 uut toodet
– Toortatra-nuikapsapüree kuubikud 200g (al 7+ elukuust) – VAATA TOODET

Tõrvaaugu Mahetalu koostöö BabyCooliga: sündinud on 2 uut toodet
Toortatra-peedipüree kuubikud 200g (al 9+ elukuust) – VAATA TOODET

Lühike kirjeldus kasutamisest

Sulata ja soojenda, sega korralikult läbi, et jääks pudrutaoline mass. Soovitame kombineerida teiste BabyCool kuubikutega. Peale sulatamist ja soojendamist tarbida koheselt, uuesti mitte külmutada ega soojendada. Toode sisaldab väikeseid tükke ning sobib püreele paksema ja tükilisema tekstuuri andmiseks.

Tõrvaaugu Mahetalu

Kõigest 30 aastat tagasi sai meie pere poolt soetatud üks müstiline talu Vigala vallas – Tõrvaaugu talu. Aastad möödusid linnutiivul ning aastal 2008 tärgataski huvitav idee – proovida kasvatada tatart – mahetatart. Ostsimegi koti tatart, proovimaks ja katsetamaks, kuidas huvitav teravili Eesti kliimavöötmes kasvab.

2012.a sügisel saime mahetootjateks ja -töötlejateks. Pika ja künkliku katseeksituse tulemina olemegi leidnud parima viisi mahetatra kasvatamiseks ning selle edasiseks töötlemiseks, olles rahul nii ise kui ka otse loomulikult tarbija.

Möödunud külviperioodil sai tatart külvatud ~ 200 ha põllumaale ning ülejäänud põldude eest hoolitsesid suure hoole ja armastusega 150-pealine lambakari.

Allikas: torvaaugumahetalu.eu / babycool.ee