Tervitame 6 uut liiget: Tammejuure Mahetalu, Värska Vesi, Puljong, Põhjala Teetalu, Metsavenna Talu ja Turps

/ Uudis

Organic Estonia ühisturundusplatvormiga on sellel poolaastal liitunud kuus uut ja põnevat mahe ettevõtet. Meil on väga hea meel teile tutvustada Organic Estonia uusi liikmeid.

 

Tammejuure Mahetalu

Tammejuure Mahetalu on 30 aastat Läänemaal tegutsev peretalu, mis valmistab külmpressitud õlisid, kiviveski jahusid, ehedaid helbeid ja kanepitooteid. Toodang valmib omakasvatatud mahetoorainest ja talu enda öko-sertifitseeritud seadmetega – et tagada kohaliku päritoluga toidu ja kvaliteedi garantii.

Värska Vesi – BioMari

Värska Vesi on tuntud oma mineraalvee poolest kuid Organic Estonianiga liitus ettevõte BioMari  mahe joogi portfelliga. BioMari sari esindab erinevate maitsetega mahelimonaade.

Puljong – FS Goods

Puljongil on lai tootevalik valmis puljongidest ja kastmetest. Kõik tooted on naturaalsed ja ei sisalda ühtegi säilitusainet. Suuremat tähelepanu saavutavad just sertifikaadiga mahepuljongid.

Põhjala Teetalu

Põhjala Teetalu alustas oma teekonda aastal 2013 kui loodi preemiumtee bränd. Põhjala Teetalu lai tootevalik on valmistatud ehtsatest koostisosadest ja kvaliteetsest  toorainest.

Metsavenna Talu

Metsavennatalu asub Lõuna-Eestis ning on tuntud ainulaadse turismitaluna. Talu juures asub piima tootmine ja tööstus ning eksportturgude jaoks valmistatakse suurepäraseid, nii kohaliku- kui ka välismaa traditsiooniliste retseptide alusel valmistatud juuste ja teisi piimatooteid.

Turps

Turps on välja töötanud uudse orgaanilise turba baasil valmistatud humaadväetise millel on mitmed erilised omadused. Humaatväetise kasutamine võimaldab suurendada põllukultuuride tootlikkust keskmiselt 20–40%.