Taani mahe ekspordi ümarlaud – neljapäev 03.09

/ Uudis

Taani mahe ekspordi ümarlaud – neljapäev 03.09 kell 10:00-11:30

 

Organic Estonia kutsus kokku eile Taani ekspordi turule sisenemiseks ja riigi brändi täiustamiseks ümarlaua, kus oli au võõrustada Eesti aukonsulit Taanis – Filip Dalthur Rasmussen ja Eesti -Taani kaubanduskoja tegevjuhti Anneli Vilu. Ümarlaual lõid kaasa EASI-i brändi meeskonna liikmed Mirjam Kristian, Elar Ollik ja Organic Estonia liikmed Chaga, Magusameistrid ja Mulieres.

Organic Estonia tegevjuht Krista Kulderknup: “Viimased 3 aastat on Organic Estonia panustanud Eesti ettevõtete ühiselt tutvustamisele ja turundamisele Taani turul. Meie tegevust on väga toetanud nii Eesti Saatkond Taanis, EASi ekspordi nõunikud ja konsultandid ja Maaeluministeerium. Täna on oluline vaadata tagasi tehtule ning samas arvestada maailma kiiret muutumist rohe – ja mahepöördeks. Kas meie sõnumid maailmale on selged, arusaadavad ja eristuvad ning mida saaksime paremini veel teha, et mahe kuvandi taustal Eesti kuulsaks saaks ning Eesti tooted muutuksid eelistatud mahe ja öko riiulitel. 51% maheriigi kuvand ja sisu on need, mida uue põlvkonna tarbija täna hindab ja eelistab. Kasutame kiiresti seda võimalust ja eelist“

Mahe ettevõte, kui oled huvitatud koostööst Taani turule sisenemisel läbi ühisturundusplatvormi või suurendada enda müügikeskkonda Taanis ka teiste mahe- ja loodustoodetega, võta ühendust info@organicestonia.ee.