Rootsi ekspordi projekt 2020 – Eesti mahemajanduse ettevõtete e-formaadis B2B kohtumised ja toodete tutvustused jaekaubandusele.

Organic Estonia korraldab Rootsis koostöös saatkonna ja kohalike ekspordinõunikega Eesti mahetoodete B2B e-kohtumised ja sellele eelneva ettevalmistuse e-formaadis ja veebikeskkonnas.

Eelmisel hooajal tegi Organic Estonia Rootsi turule sisenemiseks head eeltööd, mis võimaldab meil jätkata edasi töötamist olemasolevate ostujuhtide andmebaasiga. Lisaks sellele on Organic Estonia eesmärk antud projekti raames leida turult uusi ja sobilikke ostujuhtide kontakte.

Projekti raames koostatakse sisend koos distribuutori ja jaeketi esindajaga – Tehakse näidiseks ühisturunduskampaania plaan (kanalid, sihtrühm ja selle suurus, sagedus ja eelarve), mis annab võimaluse rakendada tegevuskava juba uuel perioodil ja etapil.

Projekti tulemuseks on ettevõtete e-kohtumised 1-3 jaeketi ostujuhiga sihtriigis valitud piirkonnas, toodete tutvustused ja tagasiside sortimendi sobivuse kohta.

Tule liitu Rootsi exportturu projektiga. Anna endast märku e-maili teel info@organicestonia.ee. Liitumissoove võtame vastu kuni 12.10.2020

Turuarendustoetuse abiga rahastatud tegevus