Organic Estonial on hea meel tutvustada kahte uut liiget.

/ Uudis

Organic Estonia liikmete nimekiri on suurenenud kahe tegusa ettevõtte võrra. Meil on hea meel tutvustada Roosiku ja HOIA homespa!

 

 

ROOSIKU

Vana Roosiku koolimaja, kus tänasel päeval asub Roosiku šokolaadivabrik, ehitati juba 1881 aastal. Kool tegutses kuni 2008 aastani, mil maja hüljati ja jäeti mitmeks aastaks saatuse hooleks. 2015 aastal sai alguse Roosiku šokolaadivabriku teekond. Täna pakub see maja peavarju veel teistelegi inimestele ja lisaks ka väikesele hubasele Roosiku kodukohvikule. Nii nagu kogu Roosiku mõtteviis, nii ka toodang on vegan ja ökoloogilist joont järgiv.

 

HOIA homespa

HOIA LUGU

HOIA homespa on Saaremaal tegutsev looduskosmeetika bränd, kes valmistab oma tooted käsitsi ja keskkonda säästvalt. HOIA tooted on loodud põhjamaisele kuivale ja dermatiidile kalduvale nahale, need on 100% looduslikud ja neid ei ole testitud loomade, vaid inimeste peal. Kõik tooted peale deodorantide ja huulepalsamite (sisaldavad mesilasvaha) sobivad kasutamiseks ka veganitele. HOIA eesmärgiks on toota võimalikult keskkonda säästvalt ja eetiliselt ja me ei koonerda koostisosade koguste ja kvaliteediga.

 

Teretulemast Organic Estonia liikmeks!

Organic Estonia ootab endaga liituma kõiki mahe- ja öko valdkonda kuuluvaid ettevõtteid. Hoia meie tegemistel silma peal Facebook´is ja Organic Estonia kodulehel. Liitumiseks tutvu meie pakettidega ja täida liitumisvorm Organic Estonia kodulehel.