Organic Estoniaga on liitunud uus ettevõte – Just Kama

Meil on hea meel tutvustada Organic Estonia liiget – Just Kama

Sööme silmadega, valime mõistuse ja südamega.

Just Kama on loodud selleks, et eestimaisest kamast saaks rahvusvaheliselt tuntud ja armastatud tervisetoode. Marjakama on maitsev, moodne ja tervislik! Marjakama on lisatud suhkruta, nisuvaba ja sisaldab 24% külmkuivatatud marju. Superkama sisaldab eelpool loetletud koostisosadele ka inuliini ja ME3 baktereid.

Marjakama on Põhjala uus supertoit

Marjakama muudab tervislikuks selle koostis ja põhiline tarbimisviis.

Nisuvabas marjakamas on tänu täisterade ja herne jämejahvatusele säilinud kogu bioloogiline toiteväärtus. Kõige hinnatum on tema kiudainete sisaldus, mis on oluline nii seedimiseks, südametegevuseks ja organismi puhastamiseks jääkainetest. Kamajahust saab ka hindamatut taimset valku, energiat andvaid süsivesikuid, eeskätt närvisüsteemile vajalikke B-rühma vitamiine ja südametegevust soodustavaid mineraalaineid jm. 100 g kamajahus on 13,8g hästi omastatavaid aminohappeid. 

Marjakama teeb unikaalseks külmkuivatatud marjajahu, mida on tootes lausa 24%. Külmkuivatus on parim viis marjade maitse ja kasulikkuse säilitamiseks. 

Marjakama tuntuim tarbimisviis on segada seda hapendatud piimatoodetega. Fermenteerimine ehk hapendamine tähendab, et piimhappebakterid muudavad piimasuhkru piimhappeks, mis on tervisele väga kasulik. Hapendatud piimatoodetest tasub eelistada biolisandiga tooteid, mille valmistamisel on kasutatud atsidofiil- ja bifidobaktereid, sest need aitavad tugevdada seedetrakti mikrofloorat.

Marjakama on suurepärane toiduaine 100 erinevaks otstarbeks – juustukoogiks, pannkookideks, hommikupudruks, jäätiseks, kamakreemiks kohupiimaga, kamavahuks toorjuustuga, trühvliteks, smuutiks.