Organic Estonia uus liige – Tammejuure Mahetalu

/ Uudis

Organic Estonia ühisturundusplatvormiga on sellel poolaastal liitunud kuus uut ja põnevat mahe ettevõtet. Meil on väga hea meel teile tutvustada Organic Estonia uut liiget – Tammejuure Mahetalu.

 

Tammejuure Mahetalu on 30 aastat Läänemaal tegutsev peretalu, mis valmistab külmpressitud õlisid, kiviveski jahusid, ehedaid helbed ja kanepitooteid. Tooteid valmistatakse päikeseenergiaga  – veski, õlipress, helbepress, sorteerid saavad elektri hoone kõrval olevast päikesepargist. Tammejuure Mahetalu on sotsiaalselt vastutustundlik ettevõte, jättes endast võimalikult väikese jalajälje oma innovatiivse tootmismeetodiga.

Tammejuure tooteid on tunnustatud ka mitmete auhindadega. 2013 aasta Eesti parimaks mahetooteks valiti Tammejuure kanepiõli. Parim Mahetoode 2016 konkursil, pälvis auväärse 2.koha rüpsiõli. Tammejuure kooritud kanepiseemned on “Parim tervisetoode 2018” ning 2018 aastal toodi koju tiitel “Parim Mahetootja 2018″, mida kantakse auga tänaseni

Tammejuure Mahetalu valikusse kuulub 40 erinevat toodet. Neist kolm populaarsemat on nähtaval Organic Estonia tootekataloogis.

Kogu tootevalikuga saab tutvuda Tammejuure Mahetalu kodulehel.

 

Meil on väga hea meel, et Tammejuure Mahetalu on oma rikkalikku valikuga täiendanud Organic Estonia tooteportfelli ning oleme ühe ääretult tubli liikme võrra rikkamad.

Tere tulemast uutele mahetoodete ettevõtetele!