Organic Estonia uus liige – Põhjala Teetalu

/ Artikkel

Organic Estonia ühisturundusplatvormiga on sellel poolaastal liitunud kuus uut ja põnevat mahe ettevõtet. Meil on väga hea meel teile tutvustada Organic Estonia uut liiget – Põhjala Teetalu

 

 

Põhjala Teetalu suur armastus tee vastu pani aluse nende ettevõtmisele alates 2013 aasta. Põhjala Teetalu on panustanud oma teedesse kõik teadmised ning elukogemuse ja selle paasil loonud preemiumtee brändi, mille kõik koostisosad on kasvatatud suure hoole ning armastusega.

Põhjala Teetalu teed ei ole lihtsalt maitsev soe jook vaid igal teel on oma eesmärk ja tervendav mõju – mõni tõstab energiataset, mõni aitab puhastada organismi, mõni sobib õhtuseks lõõgastuseks või hoopis hommikuäratuseks.

Põhjala Teetalu on veendunud, et tee kvaliteet peitub kvaliteetses tooraines ning hästi läbimõeldud retseptis. Just seetõttu ei kasuta nad oma teedes ühtegi kunstliku lõhna- ega maitseainet vaid ainult parimat toorainet.

Külasta Põhjala Teetalu kodulehte ja tutvu nende rikkaliku teevalikuga. Loe kuidas Põhjala Teetalu ise ennast tutvustab ja vaata millised kolm toodet on esindatud Organic Estonia tootelehel.

 

Tere tulemast uutele mahetoodete ettevõtetele!