Organic Estonia uus liige – FS Goods

/ Uudis

Organic Estonia ühisturundusplatvormiga on sellel poolaastal liitunud kuus uut ja põnevat mahe ettevõtet. Meil on väga hea meel teile tutvustada Organic Estonia uut liiget – Puljong/FS Goods

 

FS Goods alustas oma tegevust ainult puljongide tootmisega ning algupäraselt kandis ettevõte nime – Food Studio Puljongid. Naturaalsed puljongid valmivad samal meetodil nagu kodus tehtud. Valmis puljong on hea lihtne võtta ning sellega ei pea ise enam vaeva nägema. Puljongit nimetatakse tänapäeval superfoodiks kuna see sisaldab palju erinevaid vitamiine ja mineraale, soodustab seedimist ja tugevdab immuunsüsteemi.

Lisaks puljongitele leidub sortimendis ka erinevaid kastmeid. Kõik kastmed on samuti naturaalsed ehk säilitusainete vabad. Pastakastmeid toodetakse Lõuna-Itaalias ja seda seetõttu, et seal on alati mõnusad ja värsked tomatid ning väga head ürdid ja juustud. Kastmete valmistamisel on kasutatud ainult ausaid ja puhtaid toorained.

Mida siis tähendab ikkagi uus nimi – FS Goods?  FS tähendab Food Studio, mis on juba tuntud nii toidukoolituste, ürituste korraldamise kui ka naturaalsete puljongite pärast. Goods on inglise keeles kaubad, sest kaupu toodab FS Goods ise ning lisaks toob ka maale. Goods-il  on aga veel üks hea ja tabav tähendus. „Good“ on inglise keeles „hea“, ja see sobib hästi kuna FS Goods toodab kvaliteetseid ja häid tooteid!

Seda kinnitavad ka mitmed võidetud auhinnad – “Rahva lemmik 2020” ja “Parim toiduaine Põhja – Eesti väikeettevõttelt”. Kõige suuremaks tunnustuseks võib nimetada maailma suurimal toidumessil võidetud auhinda “Gulfood Innovation Awards 2020”.

 

Uuri lähemalt FS Goods´i tegemiste ja toodete kohta nende kodulehelt. Lisaks leiab kodulehelt huvitavaid ja häid retsepte. Organic Estonia tootevalikus on esindatud neli mahepuljongit.

 

Tere tulemast uutele mahetoodete ettevõtetele!