Organic Estonia uus liige: Eeriksaare Väetee

/ Uudis

Organic Estoniaga on liitunud 4 uut maheettevõtet. Meil on hea meel tutvustada Organic Estonia uut liiget: Eeriksaare Väetee.

Eeriksaare teetalus peetakse au sees maad ja mulda, sest selles mullas on ka nende endi juured. Eeriksaare Väetee tooraine on kasvatatud hoole ja armastusega puhtas pinnases  –  mulda ei koormata tehisväetiste ja taimekaitsevahenditega; korje toimub käsitsi, et tagada parim kvaliteet. Taimi, mida ise ei kasvatata, korjatakse Viljandimaa puhtast loodusest  – ürgsetest metsadest ja rabadest. Marjateedesse on segatud särtsakaid põhjamaiseid külmkuivatatud marju. Väetee valik on rikkalik. Igal teesegul on oma eriline lugu, oma vägi, mis kosutab sinu tervist või toetab vaimset tasakaalu. Teesegud on alati meistri poolt kontrollitud, puhastatud ja segatud. See tagab kindla tunde, et  Eeriksaare Väetee on looduslähedane, puhas ja maitsev.

Foto: Eeriksaare Väetee

Argielu kiire tempo sunnib sind ehk liigagi sageli olukorda, kus iseenda ja oma mõtete jaoks on ruumi väga napilt? Seepärast on oluline oskus planeerida oma toimekasse päeva ka teadlikke pause. Neid pisikesi  puhkehetki on vaja, et saaksid korrastada mõtted ja keskenduda olulisele. Rõõm ja rahulolu kerkib just lõdvestunud, pingevabast olekust. Luba endale siis väikeseid vaikusehetki  iseenda ja tee seltsis, naudi iga silmapilku ning selle aroomi, maitset ja värvi.

Tutvu Eeriksaare Väetee valikuga Organic Estonia kodulehel ning külasta ka Eeriksaare Väetee e-poodi.

 


Hea mahetootja! Organic Estonial on täna ca 4000 mahesõpra Eestis. Oleme hoogsalt arenemas ja meie mahesõprade ning koostööpartnerite ring kasvab ka Eestist väljaspool. Me töötame igapäev selle nimel, et meie liikmed ja nende mahetooted oleksid nähtavad nii Eestis kui ka piiritaga. Kui ka sina oled maheettevõtja või loodustoodete tootja ja sul on põnevaid mahetooteid, mida soovid tutvustada, siis ootame Sind liituma Organic Estonia ühisturundusplatvormiga.

Liitumiseks saad sooviavalduse täita SIIN.