Organic Estonia: Ühisturundusplatvormiga liitus 50. liige – Tervix!

/ Uudis

Organic Estonia ühisturundusplatvormiga liitus 50. liige ja selle sündmuse puhul käis Organic Estonia tegevjuht Krista Kulderknup ettevõtet isiklikult kohapeal õnnitlemas. Organic Estonial on hea meel tutvustada tervisetoodete ettevõtet Tervix.

 

Tervix asutati 2003. aastal Eesti astelpajukasvatajate poolt. Eesmärk oli astelpajul olevad arvukad kasulikud omadused tuua tarbijateni ja pakkuda loodusteadlikule mõtlemisele põhinevaid tooteid. Ajas on astelpaju sisaldavate toodete kõrvale ilmunud ka teisi looduslikke aineid sisaldavaid tooteid. Toodete valikul on lähtutud rahvatarkusest ja looduslähedusest. Enim klientide tänulikkust on pälvinud Tervixi Hanerasvasalv Villy ja Tervixi Ninasalv. Tervixi looduslähedased ja sünteetilisi koostisaineid mittesisaldavad tooted on leidnud hea vastuvõtu, seal hulgas ka väikeste lastega emade poolt. Moodne elu viib inimese loodusest kaugemale, kuigi inimene on endiselt osa loodusest üha enam kunstlikus keskkonnas.  Tervix toob oma toodetega looduslikud ja traditsioonilised lahendused mugavalt ja kiiresti linnlikku ja kiiresse eluviisi uppunud inimeseni.  Me anname oma panuse, et aidata hoida tasakaalu inimese ja looduse vahel.

 

 

 

Märtsikuus tõusis Organic Estonia liikmete käive 100 miljoni euroni. Organic Estonia tegevjuhi sõnul on viimastel aastal liikmete arv oluliselt kasvanud, sest liikmed tunnetavad katusorganisatsiooni vajalikkust nii siseriikliku nõudluse suurendamisel kui ka ekspordivõimaluste avardamisel.

 

Tere tulemast Organic Estonia liikmeks!

LIITU