Organic Estonia: Tervitame 4 uut liiget!

/ Uudis

Organic Estonial on hea meel tutvustada uusi ja huvitavaid liikmeid: Eeriksaare Väetee, Eesti Seenefarm, Põllumäe viljad, Süü Ää.

 

Eeriksaare Väetee

Väetee sari on kokku pandud parimatest organismi turgutavatest taimedest. Väetee valik on rikkalik. Igal teesegul on oma eriline lugu, oma vägi, mis kosutab sinu tervist või toetab vaimset tasakaalu. Eeriksaare Väetee ürditeed on kokku pandud Eeriksaare põldudel kasvatatud ürtidest või Viljandimaa looduses leiduvatest tervendava väega taimedest. Marjateedesse on segatud ka särtsakaid põhjamaiseid külmkuivatatud marju.

 

Eesti Seenefarm

Eesti Seenefarm on Eesti suurim toidu ning ravitoimega seente tootja. Farmis kasvab kahte liiki seeni – austerservik ja lõvilakk. Austerservikud on toitainerikkad söögiseened, mis kasvavad looduses puu peal. Seened on täis erinevaid looduslikke bioaktiivseid ühendeid, antioksüdante, mineraale ja vitamiine, mis edendavad tervist.

 

Põllumäe viljad

Esimene Eestis tehtud külmkuivatatud MAHEMAASIKAS.
Mahemaasika sordiks kasutatakse Polkat, mis säilitab ka peale külmutamist enda magususe. Maasikad on pakendatud käepärastesse hermeetilistesse 30 ja 50 grammistesse pakkidesse, mis sobivad ideaalne jahedasse sügisõhtusse, külma talvepimedusse ning kingiks lähedasele.
Pakis on 10korda suurem kogus värsket maasikat, mis peale kiiret külmutamist on säilitanud kõik head vitamiinid ja mineraalid ning konsentreeritud puuviljasuhkru.
Süü Ää
Mahenäksi vabrik Süü ää pakub kuivatatud maheköögivilja näkse.
Näksid on kuivatatud pikaajaliselt madalal temperatuuril, et säilitada värske köögivilja väärtuslikud omadused. Kasvatame ise maheköögivilja ning toodete valmistamisel kasutame ainult mahedat toorainet.
Teretulemast Organic Estonia liikmeks!
Ootame liituma mahetooteid pakkuvaid ettevõtteid.