Organic Estonia Tallinna Toidumessil stendil number I-12


27 – 28 september, Unibet Arenal – Tallinna Toidumess! Organic Estonia presenteerib Tallinna Toidumessil oma liikmete uusi ja innovaatilisi tooteid ning ka vanu lemmikuid stendil number I-12 Tallinna Toidumess 2023, siit me tuleme!

TALLINNA TOIDUMESS 2023

Tallinna Toidumess tuleb taas, et 30. korda kokku tuua Eest toiduvaldkonna tegijad. 27.-28. septembril kohtume uues messipaigas, Unibet Arenal.

Heameel on tõdeda, et Tallinna Toidumess on kolme aastakümne jooksul olnud Eesti toidukultuuri edendaja ning toiduproffide seas hinnatud erialasündmus. Messile on oodatud Eesti toiduainetööstuse, toitlustuse, hotellinduse, kaubanduse ning sidusalade esindajad ja eksperdid. Kindel koht rahvusvahelises messikalendris toob kohale erialaspetsialistid ja huvilised lähinaabrite juurest ja kaugemaltki. Messi seekordses toimumiskohas, Unibet Arenal on oodatud üle viie tuhande toiduala eestvedaja, otsustaja ja ala uustulnuka.

Ligi paarsada eksponenti esitlevad külastajatele uudiseid, trende, innovatsiooni. Samuti on esindatud tarbijate lemmiktooted, et veenda külastajaskonda nende püsivas kvaliteedis.

Sidusvaldkondadele annab mess võimaluse erinevate lahenduste tutvustamiseks nii pakendi, logistika, kaupade hoiu kui ka transpordi alal. Tehnika- ja tehnoloogiaettevõtted pakuvad nutikaid IT-lahendusi tarneahelate haldamiseks.

Messil osalevad erialaliidud. Nende tippasjatundjad jagavad kogemusi ja uut teavet valdkondade seisukohtadest ja arengusuundadest. Profilt profile programm on kindlapeale üheks messimagnetiks. Programmi raames toimuvad mitmed oma ala meistrite esitlused, kutsealakonkursid ning toodete hindamised.

Toidumess on 30-aastase ajalooga ettevõtmine, milles on innustatud alustajaid ning toetatud uutele saavutustele pürgijaid. 90% külastajatest annab messikülastuse soovituse oma kolleegidele ja tuleb ka ise kohale.