Organic Estonia uus teenus: 15 mahemajanduse ettevõtet saavad märtsis personaalsest 1 h Skandinaavia lokaliseerimise konsultatsiooni

Organic Estonia meeskonnaga liitus 2022 aasta lõpus Victoria Silber kes aitab nii Eestist kui mujalt pärit ettevõtetel Põhjamaade turule lokaliseerimisel.

Victoria Silber: erakogu

Victoria on veetnud tuhandeid tunde korrastades Skandinaavaiamaade turgudele sihitud ettevõtete veebilehti, SEO sisu ning e-poodide ülesehitust nii suurtes ettevõtetes nagu AGA/Linde Gaas, kui väiksemaid, kodumaiseid, kuid kõigis Põhjamaade riikides tegutsevate ettevõtete lehti. Samuti pakkunud varasemalt klienditeenindust taani- ja norra keeles suurtele korporatsioonidele kui väiksematele tegijatele nii Eestis kui kohapeal baseerudes.

Organic Estonial on hea meel pakkuda võimalust saada personaalset konsultatsiooni oma ettevõtte ja toote kohandamise kohta Skandinaavia turule. Ühekordse projektina oleme pakkunud 15.le liikmele täiesti tasuta konsultatsiooni ning esimesed tagasisided on olnud ääretult positiivsed. Kõik 15 kohta on täis mis näitab, et ettevõtted vajavad täna sellist teenust.

Konsultatsioone pakub Victoria Silber, kes aitab nii Eestist kui mujalt pärit ettevõtetel Põhjamaade turule lokaliseerimisel – selleks võib olla üldisemad teadmised, kuid ka spetsiifiliselt SEO, seadusandlus, tõlgete organiseerimine, presentatsioonide ettevalmistus jmt.Vali siit

Kui tunned, et antud teenusest võib ka Sinu ettevõttel täna abi olla siis võta ühendust info@organicestonia.ee.