Organic Estonia: Osaleme Eesti suurimal öölaadal – ÖöBazaar 27.08 kell 19:00-02:00

Hea mahe- ja loodustoodete ettevõtja!

Organic Estonia kutsub: Korraldame ühiselt mahemeelse laheda ala suurimal öölaadal – ÖöBazaar 27.08 kell 19:00-02:00. https://oolaat.ee/.

Oodatud on kõik tooted ja teenused, mis on mahedad, looduslikud, jätkusuutlikud ja tervislikud. Regristeeri oma osalussoov hiljemalt 15.08 helena@organicestonia.ee

Mahe- ja loodustoodete ettevõtete jaoks muudetakse esmakordselt suursugune härja/hobusetall Tormas  “mahe elustiili” turuks ja alaks, kust võimalik leida sertifitseeritud mahetoodete ja loodustoodete tootjad ja kaasa mõtlejaid.

Mis võiks olla sobilikum keskkond niivõrd puhaste toodete jaoks kui seda on ajalooline mõisakompleks, kus veel 19.sajandil aktiivselt tegutses, juustuvabrik, õllevabrik, ait-kuivati ja Eestis äärmiselt unikaalne ringtall. 

1000m2 suurde ajaloolisesse härjatalli koondame Organic Estonia säästvat, orgaanilist ja keskkonnasõbralikku mõtteviisi viljelevad ettevõtted, kelle toodanguga on kõigil ÖÖBazaari külastajatel võimalik tutvuda ning kaasa osta ja ettevõtjatel on võimalik oma mahetoodetest lähemalt rääkida. Ja kõike seda juba 27 august ÖÖBazaaril Torma mõisakompleksis.

Galerii: https://oolaat.ee/galerii-2021/

Video: https://www.facebook.com/OOLAAT/videos/750431305919151

Osalustasu laadal on 100€ ja sisaldab: 

  • Eksklusiiv ala, mis on ainult mahetootjatele
  • turundust nii laada korraldaja poolt kui OE poolt
  • Vabu pääsmeid laadale, et kutsuda osa võtma oma fänne, kliente, sõpru ja tuttavaid. 
  • OE poolne eeltöö ja kohapealne korraldus

Eelnevate aastate kogemuse põhjal on laadale oodatud ligi 10000 külastajat üle Eesti ning kauplejaid rohkem kui vastu suudetakse võtta. Laada ülesehitus on omalaadne ja erinev teistest tegijatest. 

Registreeri oma osalus – helena@organicestonia.ee