Organic Estonia MTÜ koostöös Tartu Ärinõuandlaga korraldab 10.le looduskosmeetika tootjatest liikmetele ühiskülastuse maailma ühele suuremale erialamessile Cosmoprof.

Organic Estonia MTÜ koostöös Tartu Ärinõuandlaga korraldab looduskosmeetika tootjatest liikmetele ühiskülastuse maailma ühele suuremale erialamessile Cosmoprof. Mess toimub 16. – 18.03.2023 Bolognas Itaalias.

Cosmoprofi ülemaailmne ilumess on juba enam kui 50 aastat toimunud suursündmus. Cosmoprof on koht, kus saavad kokku äri ajavad ettevõtted ja ilutrendide loojad, et tutvustada läbimurdelisi tooteesitlusi ja uuenduslikke lahendusi. Tänavu toimub mess juba 54. korda. Messil on esindatud ca 3000 eksponenti ja oodata on üle 200 000 külastaja.
Vaata rohkem infot Cosmoprof.com

Esimest korda korraldab Organic Estonia koostöös Tartuärinõuandlaga ühiskülastuse Eesti looduskosmeetika tootjatega Cosmoprofmessile. Messireisi eesmärk on hinnata meie tootjate võimalust ja võimekust osaleda Cosmoprof messil oma ekspositsiooniga. Ühiskülastus on planeeritud 16.03.2023.

Ühiskülastusest võtavad osa:
Aesti Scincare
Berrichi
Magrada
Turbliss
Luuv
Tilk
Nurme
D`Difference
Grouseberry
Loodusspa