Organic Estonia liige: Chaga Health külastas Taani Kuningriiki

/ Uudis

Organic Estonia liige Chaga Health ekspordijuht Monika Jakobson ja tegevjuht Siim Kabrits külastasid novembris Taani Kuningriiki. Reisi eesmärk oli kohtuda meedia, erinevate strateegiliste olemasolevate ja uute koostööpartneritega, sealhulgas E-Synergiga, mida juhib Dan Holck-Hansen.

Chaga Health on enda suurepäraste toodetega juba Taani turul müügil kuid siiski leiab ettevõte, et iga uus toode vajab tutvustamist. Organic Estonia on loonud hea koostöökontakti Taani  aukonsuli Filip Dalthur Rasmusseniga, kes on tõeline Eesti fänn. Filip on hea näide sellest, kuidas üks tõeline Eesti fänn võib aidata väikesel ettevõttel teha suuri tegusid ka väljaspool Eestit.

 

Filip on pikki aastaid töötanud Eesti ja Taani vahelise koostöö edendamisel ning, selle tulemusena määrati ta 2019 aastal Taanis Eesti aukonsuliks.

 

Filip Dalthur Rasmussen on toetanud Organic Estonia liikmeid ekspordi küsimustes ning andnud head tagasisidet Taani turu olemusest ning võimalustest, kriitilist tagasisidet ja seda ikka selleks, et ettevõtted saaks enda tooteid muuta paremaks ja atraktiivsemaks välisturu jaoks. Filip on suurepärane Eesti esitleja Taanis ja oskab meie ettevõtjaid õigete inimestega kokku viia. 

Fotod: Erakogudest