Organic Estonia kutsub maheettevõtjaid messile “Sööma!”

 

Esmakordselt koondab Organic Estonia maheettevõtted ühtsele mahealale tänavu kevadel 5.- 6. mail 2017 toimuval toidumessil “Sööma!”.

Eesmärk on köita võimalikult paljude väliskülaliste, samuti kohalike tarbijate ja võimalike partnerite tähelepanu. Koostöös EAS-iga kutsus Organic Estonia messile ka Euroopa kiirelt kasvavate maheturgudega riikide ostujuhid, et nad näeksid Eesti mahetoodete kvaliteeti kohapeal ning saaksid luua otsekontakte.

Mess “Sööma!” toimub kahel järjestikusel päeval reedel ja laupäeval, millest esimene kujuneb  B2B-laadseks kohtumispaigaks sektori esindajatele, teisel päeval on rõhk toodete tutvustamisel kohalikele n-ö lõpptarbijatele.

Huvi korral palume võtta ühendust Organic Estonia meeskonnaga. Organic Estonia ühistelk sisaldab head asupaika messi peatänaval, meedikajastust ning A.Le Coq laval maheteemalises programmis osalemise võimalust. Iga ettevõte saab kasutada messil osalemiseks enda inventari.

Osalema on oodatud kõik, kel on plaanis laiendada mahetootmist nii kodumaisel kui ka välisturgudel. Teiste messil osalejate ja programmiga saab tutvuda siit: http://www.toidumess.ee/  Messiala plaan on nähtav lisas nr 3: lisad2017.toidumess.ee
Kuna messi külastamine on tasuta, on oodata rohket publikut. Kui huvi on, võtke ühendust Organic Estonia meeskonnaga. Olete oodatud registreeriuma messile Organic Estonia telki: evelin.oras@gmail.com, helen.arusoo@gmail.com.

Evelin Oras
Organic Estonia messikorralduse projektijuht
tel 5021227

Helen Arusoo
Organic Estonia messikorralduse projektijuht
tel 56911921

Liisa Taul
Organic Estonia messikorralduse projektijuht
tel 5566 1974