Organic Estonia: 17-18 November algab Malmö mess 2021 kus on esindatud OE liikmed Mulieres, Nordic Meats ja Chaga Health

/ Uudis

Põhjamaade suurim mahetoidumess Nordic Organic Food Fair 2021 alustab 17-18 november Malmös. Vaatamata praegu valitsevale olukorrale on Malmö mess reaalajas ning füüsiliselt toimuv. Korraldustiim on teinud suuretöö ürituse turvalise keskkonna loomisel ning suur heameel on taas üle pika aja külastada Põhjamaade suurimat mahetoidumessi.

Nordic Organic Food Fair on sertifitseeritud mahetoidu ja -jookide kaubandusüritus kuhu on tulnud kokku ostjad, kes soovivad hankida parimat sertifitseeritud mahetoitu ja jooki. Nordic Organic Food Fair mahemessil ootavad ees Põhjamaade parimad pakkumised, rahvusvahelised kaubamärgid ja uued põnevad idufirmad.

 

Mahemessil on väljas oma toodetega ka Organic Estonia liikmed Chaga Health, Mulieres ja Nordic Meats.  Traditsiooniliselt on mahemessi külastamas ka Organic Estonia meeskonna liikmed Krista Kulderknup, Mihkel Jürisson ja Joel  Kirsimaa. Organic Estonia roll messil on anda ülevaade toimunud messist. Intervjueerida liikmeid ja ettevõtteid Eestist ning korraldada kohtumisi, kus saame esindada ka teisi Organic Estonia liikmeid.

  • teeme ülevaate messist: kuidas sel aastal mess välja näeb, millised on uued ja põnevad tooted, trendid.
  • intervjuud meie liikmetega ja ettevõtetega Eestist, kes messil väljas oma alaga.
  • Kohtumised toimuvad ka Eesti aukonsuliga Taanist, Organic Denmarki, Swedeni ja Pro Luomoga.