OE Turuarendusprojekt “Eesti mahetoodete B2B VIP EVENT Taanis september 2023”

Organic Estonia korraldab septembris koos liikmetega Pria turuarendusprojekti raames kolmepäevase visiidi Taani. Projekti eestvedajaks on Taani turu ekspert Helle Lykke Fuglevig kellel on 30-aastane müügi- ja ekspordikogemus. Helle erialaks on müük ja äriarendus praegustel ja uutel eksportturgudel pea kõikides riikides ja sektorites. Ta on korraldanud alates 2007. aastast erinevatele ettevõtetele üle 3000 B2B kohtumise.

Turuarendus projekti eesmärk on jõuda Taani ostujuhtideni, kellele tutvustada Organic Estonia liikmeid ja Estonian Green Expordi toodete portfelli ning tellimisvõimalusi. Tutvustada Eestist, kui mahetoidutootja maad ning pakkuda ettevõtetele võimalust turuga tutvumiseks ning inspiratsiooni kogumiseks.

Kolmepäevase visiidi käigus külastame ettevõtetega kohalikke turgusid, kaupluseid ja ettevõtteid, saamaks aru, milline on Taani turg ning kuidas meie tootja võiks oma toodetega turule sobida. 

Ettevõtted keda külastame:

Gram Slot – https://gramslot.dk

Naturli ́ Foods A/S – https://www.naturli-foods.dk

Mahekirsveini tootja
https://soebogaard.dk/
https://www.tvmidtvest.dk/fast-arbejde/fra-praktikant-til-direktoer

Visiidi teisele päevale on planeeritud kolmetunnine kohtumine ostujuhtidega, kus tootjatel on võimalus presenteerida ning degusteerida oma tooteid ja luua kontakte. 

Projektist võtab osa 13 Organic Estonia liiget: Just Kama Organic OÜ, MÖM Organic Honey OÜ, Must Küüslauk OÜ, Tõrvaaugu Mahetalu OÜ, Muhu Liha OÜ, Eeriksaare Väetee OÜ, Kasevetekohin OÜ, Vinkymon OÜ, Säsi Pruulikoda OÜ, Kuusikaru OÜ Roheline Uba OÜ, Herbs OÜ, Ideafarm OÜ

Organic Estonia Taani turuarendusprojekt viiakse läbi PRIA turuarendustoetusega.