Nurme: Looduskosmeetika kui supertoit Sinu kauni naha heaks

Nurme: ,,Sageli pööratakse sügise saabudes tähelepanu supertoitudele ja vitamiinidele, et turgutada organismi. Enda vitamiinivarusid saad kaunima naha ja parema enesetunde heaks täiendada ka supertoite täis kosmeetikaga.”

Nurme on kasvanud üheks eestlaste eelistatuimaks just seetõttu, et pakume oma toodete puhul nii aroomteraapilist elamust kui ka vitamiinirikast kehahoolitsust. Meie märksõna on lihtsus – loodus pakub inimesele kõike vajalikku ja sellega peaks nahahooldus ka piirduma. Soovime olla bränd, keda klient võib lõpuni usaldada ja olla kindel, et oleme tema eest teinud parimad valikud. Seetõttu tagame, et toodetes on kasutatud Ecocert poolt tunnustatud taimsed toorained, mis on ohutud nii inimesele kui ka meid ümbritsevale keskkonnale. Samuti ei ole lisatud ühtegi sünteetilist värvi- ega lõhnaainet.

Meie keha on tervik ja on mitmeid viise, kuidas erinevad ained meie kehasse jõuavad. Sagedamini mainitud võimalus on suu ja seedeelundkonna kaudu – nii jõuavad kehasse näiteks vitamiinitabletid, pulbrid või graanulid. Teine võimalus on nahale vitamiinirikkaid tooteid peale määrides. Nahk on meie suurim organ ja võib öelda, et veelgi olulisem sellest, mida sisse sööd, on see, mida peale määrid.

Supertoidud ei ole ainult võimsad marja- ja taimepulbrid, mida smuutidesse lisada. Need samad taimed on lisatud ka Nurme kosmeetikumidesse. Vitamiinirikkad marjaseemneõlid, nagu astelpajuõli, avokaadoõli, kanepiseemneõli, või eeterlikud õlid, erinevad ekstraktid, mis toimivad antioksüdantidena, glütseroolid ning taimerasvad ja -vahad – kõik need on supertoidud Sinu nahale. Sealjuures teeb nende toime tugevamaks see, et meie kosmeetikatoodete puhul imenduvad need läbi naha ilma sünteetiliste lisaaineteta.

Oma toodete koostises kasutame taimseid rasvasid, õlisid, hüdrolaate ja eeterlikke õlisid. Kohtuvad tõeline naha supertoit ja aroomteraapia vägi. Eksootilisematest rasvadest on meil kasutusel näiteks mango-, avokaado- ja kookosrasv. Õlidest aga argaania-, mandli-, makadaamiaõli jne. Kõik need luksuslikud õlid ja rasvad tulevad taimedelt, mis kasvavad
üle maakera erinevates paikades just seal, kus on selleks kõige sobivamad tingimused.

Kuidas supertoite täis kosmeetikatooted mulle mõjuvad? 

Sinu nahk võib olla (eriti just peale pikka talve) väsinud, kahvatu ja kare. Sagedasti viitab kare nahk ka A-vitamiini puudusele ning üks võimalus oma naha turgutamiseks on 100% adokaadoõliga. Avokaadoõli sisaldab A, B1, D ja E vitamiini ning on üks parimaid õlisid kuiva ning elutu naha hoolduseks. Samuti on ka sidrunheina ihupiim tulvil antioksüdantidest ja vitamiinidest ning on muuhulgas heaks niisutajaks kuivale nahale.

Vananeva naha puhul muutub oluliseks E-vitamiini roll. E-vitamiin on tuntud salarelv kortsude tekke vastu – ta aitab hoida nahka nooruslikuna, vähendades kortsukesi ja tugevdades naha kaitseomadusi. Kõik Nurme huulepalsamid sisadlavad E-vitamiini, aidates nii ennetada suurepäraselt kortsukeste tekkimist huulte ümbrus. Samuti leidub seda kõikides Nurme deodorantidesshea- ja mandlikreemis ja juuksepalsamites.

Klientide poolt üheks enim armastatuks on Nurme astelpaju-apelsini kehahooldussari. Astelpajuõli väärtus seisneb just tema vitamiinirohkuses. Astelpajul on üldtoniseeriv ja immuunsüsteemi stimuleeriv toime, mis sobib suurepäraselt võitluses kevadväsimusega ning üldise kurnatuse korral. Apelsini eeterlik õli on hinnatud meeleolu parandavate omaduste poolest. See rahustab närvipinget ning mõjub tujutõstvalt. Astelpaju ja apelsin üheskoos moodustavad tõelise supertoidu sinu nahale, andes vajaliku vitamiini- ning energialaengu.

Paku ka Sina oma nahale vitamiinirikast turgutust ning tutvu tootevalikuga.

Nurme Looduskosmeetika

Allikas: nurme.eu
Loe veel maheuudiseid – SIIT