Oleme oma pika tegutsemisaja jooksul oma klientide puhul märganud, et järjest enam noori peresid ja varajasest lapsepõlvest vanavanemate pärimusi austavad vanavanemad soovivad leida rahvameditsiini traditsioone järgivaid alternatiive tavapärastele ravimitele.

Seetõttu oleme juba aastast 2002 tegelenud puhtal Eesti toorainel põhinevate looduslike tervisetoodete väljatöötamise ja tootmisega. Meie eesmärk on ühendada esivanemate tarkus tänapäevaste teadmistega loodusteadustest ning luua seeläbi puhtaid, looduslähedasi tooteid.

Algselt astelpajukasvatajate poolt asutatud ettevõtte eesmärgiks oli tuua tarbijateni astelpaju arvukad kasulikud omadused läbi erinevate toodete. Aastate jooksul on meie toodete valik oluliselt laienenud ning nüüd pakume erinevaid loodustooteid nii akuutsete külmetusnähtude leevendamiseks, üldise immuunsüsteemi turgutamiseks kui lihtsalt mõnusaks täienduseks toidulauale.

Meie salvid ja siirupid on tõhusad nii külmetuse vastu kui ka nahahoolduse tarvis – haavade, kriimustuste, jalaseene ja akne hoolduseks – lisaks on kõik meie salvid antibakteriaalse toimega. Samuti on meie valikus unikaalsed, tervislikud õlid ja muhedad lisandid gurmeetoitude kõrvale.

Tegeleme igapäevaselt uute toodete väljatöötamisega ning meie koostööpartneriteks on Tartu Ülikooli farmaatsiainstituut ja TTÜ Keemia ja biotehnoloogia instituut.

Kõik Tervixi tooted on:

* valmistatud Eesti päritolu ja puhtast loodusest hangitud toorainest

* vabad sünteetilistest koostisosadest ja säilitusainetest

* kasutatavad imikueast alates

* valminud käsitööna Eestis

Meie missiooniks on pakkuda klientidele võimalikult puhtaid tooteid kodukandi loodusest, seetõttu on ligi 90% meie toorainest eestimaist päritolu ja väga hoolikalt valitud meie enda tootearenduse meeskonna poolt.

Muidugi ei saa me läbi eksootilisemate tooraineteta, nagu seda on eukalüpti-, seedermänni- ja teepuuõli, kuid ka nende tarnijad on hoolikalt kontrollitud ja tooted enne kasutamist testitud.

Ligi 20-aastane kogemus on andnud meile kindluse, et oleme õigel teel ja looduse enda poolt kingitud abivahendid tervise hoidmiseks ja turgutamiseks on juba aastasajandeid põhjamaisete rahvaste ellujäämise võti.

Tervix OÜ

 

info@organicestonia.ee

www.organicestonia.ee