North Beauty

Saare Seminarid OÜ

North Beauty ehk PÕHJAMAA ILU on kohalik eestimaine looduskosmeetika bränd. Oleme spetsialiseerunud kosmeetika toodetele, mis arvestavad põhjamaa naha eripärasid ning soovivad rõhutada kaunist põhjamaa ilu.

Nagu paljud head asjad on alguse saanud Saaremaalt, nii ka meie pereettevõte. North Beauty idee sündis maalilises Peetri turismitalus, ürgsete Saaremaa metsade vahel ja rookatuste all. Meie tänane ettevõte ongi loomulik jätk ning sümbioos ühe perekonna kahe naise sarnastest hobidest:

Mulle on alati olnud südamelähedane ilu valdkond. Nii on elutee mind viinud meigikunsti maailma. Esialgu hobikorras enda- ja sõbrannade peal kätt harjutades on sellest kujunenud tänaseks ka osa minu tööst. Olen end koolitanud professionaalide käe all ning jumestusalased teadmised ja oskused omandanud International Makeup Center`s. Sealt sai alguse ka minu teadlikkus ilutoodete osas. Hakkasin uurima, mida sisaldavad tooted, mis olid minu igapäevases hooldusrutiinis. See oli päris šokeeriv, mida teada sain. Peale seda hakkasin väga hindama puhtaid, looduslikke tooteid ning jälgima mida mina ise, minu lähedased ja kliendid enda peal kasutavad. Sealt edasi jõudsingi soovini luua ise oma loodustoodete bränd.

Keiti

Olen juba kümmekond aastat tegelenud looduslike koduspa toodete valmistamisega. See on pakkunud mulle palju naudingut ning osalt olnud ka minu loominguliseks hobiks. Mulle meeldib läheneda traditsioonilistele asjadele ebatraditsiooniliselt. Püüan leida võimalusi astuda rutiinist välja ning anda minu poolt loodule omamoodi nišš. See kajastub ka minu toodetes.

Inspiratsiooni ja teadlikkust selleks ammutan Saaremaa puhtast loodusest, mille keskel ma igapäevaselt elan. Tean, et puhtast loodusest tooted ei ole kapriissed ja sobivad igaühele.

Katrin

North Beauty toodang valmib 100% käsitööna ning hoolikalt valitud toorainest. Kasutame vaid sertifitseeritud ja kõrgelt hinnatud materjale. Meie tooted ei sisalda kunstlikke värvaineid. Oma toodetes kasutame selleks looduslikke mineraale – vilgukivi, ehk mica´t.

Soovime just Sulle tõestada, et ka looduslikud tooted võivad olla väekad, luksuslikud ja kättesaadavad igale soovijale. Oleme oma tooted hoolikalt läbi mõelnud alates koostisainetest kuni lõpliku tulemuseni, sh pakendamiseni välja.

Leiame, et lihtsuses võib peituda nii ilu kui võlu!

Looduskosmeetika – Sa võid seda endale lubada, Sa oled seda väärt!

Lugupidamisega
Sinu North Beauty

 

Kuidas müüakse oma tooteid?

HULGI

TOORAINE

HORECA

JAEMÜÜK

Katrin Pihlas

CEO
Telefon: +372 526 9287
E-mail: saareseminarid@gmail.com

Võta ühendust: