Minna Sahvri lugu sai alguse väikesest poisist, kes sirutas käe ja küsis kommi. See andis ema Siretile tõuke hakata valmistama marmelaadi, mis sai armsa vanaema auks nimeks Minna. Nii on Minna marmelaad justkui põlvkondadevaheline sild. Iga kommi sisse on peidetud mälestus vanaema marjapõõsastest, viljapuudest, köögiviljaaiast ning sahvrist ja südamega tehtud hoidistest. Minna marmelaadid on valmistatud käsitööna ning mahedast toorainest. Tänaseks on pugenud kommide sisse ka kadakas, nõges, dzinn ja Raplamaa rabad. Kokku on sahvris üle 30 erineva maitse ning sellega on Minna Sahver Eestis suurima valikuga marmelaaditootja, kes pakub omapäraseid maitseid nii koduaiast kui ka metsast!
Olgu meil kõigil üks magus hetk!

Suvi põhjamaades on lühike. Vaevu jõuavad ahvatlevad marjad metsa all ja koduaedades küpseks saada, kui juba ongi vilud sügisilmad käes. Aga inimesed on põhjamaades nutikad – aastasadade jooksul on nad välja töötanud palju kavalaid viise, kuidas kõiki neid puhtas looduses kasvanud magusaid ja tervislikke marju ja puuvilju pikaks talveks säilitada.

Minna marmelaad on iidsetest traditsioonidest inspireeritud hõrk ja tervislik maius, mis sobib oivaliselt kaasaegsele kiire elutempoga inimesele. Pehme ja suussulav marmelaadikomm on valmistatud käsitööna ökoloogiliselt puhastest koostisosadest ning sobib nautimiseks kõigile magusasõpradele, sest tardainena on Minna marmelaadides kasutatud vaid täistaimset ja looduslikku agar-agarit. 

Õrn ja aromaatne Minna marmelaadikomm on reis sooja suvepäeva juba esimesest suutäiest. See on imeline maitseelamus, mis pakatab puhtas põhjamaises looduses kasvanud aia- ja metsamarjade ning mahedate puuviljade ehedast maitsest. Sule silmad ja lihtsalt naudi! Juba jäävadki argised mured seljataha. Sa avastad end hoopis kusagilt kaugelt, justkui teisest maailmast – suvisest männimetsast otse põõsa küljest küpseid mustikaid noppimas või kargel suvehommikul puu otsast kukkunud värsket õuna haukamas. 

Pole siis mingi ime, et eestlased nii väga marmelaadi armastavad! Meie usume, et marmelaad võib olla midagi palju enamat, kui lihtsalt maius. Käsitsi valmistatud väikesesse marmelaadikommi mahub kuhjaga õrna hoolimist, rohkelt suvepäevade soojust ja hulganisti metsiku looduse vabadust. Kvaliteetses ja kaunis väikepakendis marmelaadikommid on magus ja oodatud kingitus, mis toob naeratuse suule igaühele. Kingi küllusliku maitsega ehedad Minna marmelaadid oma kõige kallimatele või, miks mitte, üks eriline nauding iseendale. Sa oled seda väärt! 

Maitsed:

Metsmustikas. Puhtast ja kargest põhjamaa loodusest korjatud metsmustikad on tuntud igavese nooruse eliksiiri ja tõeliselt võimsa ravimtaimena. Metsmustikad, need kasulikest ainetest ja antioksüdantidest peaaegu mustad marjad annavad marmelaadikommile vahvalt violetse värvuse ning oivalise maitse ja aroomi. 

Astelpaju. Alstelpajumarjad on tõeline supertoit, millega põhjamaade rahvad talve hakul tervise tugeva hoiavad. Suvisest päikesest rõõmsalt oranžid ja parajalt hapukad astelpajumarjad teevad jumalikult pehmest marmelaadikommist tõelise maitsenaudingu.

Maasikas. Maasikate valmimisega jõuab põhjamaades kätte tõeline suve haripunkt. Maasikad, need kõikide laste lemmikud, on ka armastuse sümboliks. Minna maasikamarmelaad on ihaldatud kingitus kallimale ja lihtsalt täiuslik maius kallite inimestega koos nautimiseks.

Rabarber. Mõnusalt hapukas rabarber on tõeline kevadine vitamiinipomm! Esimeste kevadiste soojadega pistab rabarber pea mullast välja ja leiab kiiresti tee eestlaste kodustesse kookidesse, jookidesse ja muudesse magustoitudesse. Minna rabarberimarmelaad on magushapu maitsega, mõnusalt värske ja tervislik maiustus.

Kadakas. Rahvapärimus ütleb, et kadakamarjade sees on üheksa arsti, sest see ravib üheksat haigust. Põneva ja pikantse maitsega kadakamarjamarmelaad on tõeline gurmeemaius ning sobib täiuslikult üheks väga eriliseks kingituseks.

Pohl. Laiades nõmmemetsades ja rabaservadel kasvab pisike põhjamaine kalliskivi – pohl. Põhjamaa rahvad on pohli rabaservadel korjamas käinud aastasadu, ikka käsitsi, hoole ja armastusega, hoides õrna metsakooslust. Minna pohlamarmelaad on tõeline maitsenauding, ühtaegu magus, mõrkjas ja mõnusalt hapukas.

Minna Sahver OÜ

Sertifikaat

 

info@organicestonia.ee

www.organicestonia.ee