Meie idee

Organic Estonia on Eesti mahemajanduse ettevõtete katusorganisatsioon, mis toob liikmelisuse alusel kokku sertifitseeritud mahetoodete ja loodustoodete tootjad.
Pakume oma liikmetele ühisturundusplatvormi toodete turundamiseks eksporditurgudel. Meiega saavad liituda mahemajandusettevõtted, kelle äritegevus järgib säästvat, orgaanilist ja keskkonnasõbralikku mõtteviisi pakkudes kõrgema lisandväärtusega sertifitseeritud tooteid ning teenuseid.

Mida me teeme?

Esindame Eesti mahemajanduse ettevõtteid ja pakume toodete tutvustamiseks veebipõhist ühisturundusplatvormi.

Julgustame mahemajanduse ettevõtjaid arendama uusi innovaatilisi tooteid ja teenuseid, millel on kõrge lisandväärtus ning ekspordipotentsiaal.

Nõustame rahvusvahelisi ettevõtteid mahe- ja loodustooteid tootvate partnerite leidmiseks Eestis.

Oleme rahvusvaheline koostööpartner maheorganisatsioonidele sihtturgudel.

  • Kõik liikmed
  • Kosmeetika
  • Mahejoogid
  • Mahetoit
  • Puhastusvahendid
  • Tervisetooted
Kõik liikmed
  • Kõik liikmed
  • Kosmeetika
  • Mahejoogid
  • Mahetoit
  • Puhastusvahendid
  • Tervisetooted

Eeriksaare Väetee

Metsavenna Talu

Dana Europe

Punch Drinks

Põhjala Teetalu

Puljong

TammeJuure Bio Farm

BioMari

Honest Nektar

Ervita

Sadala Agro

Birch Sap

Numami

Moe

Tilk

Meeskond

Krista Kulderknup

Tegevjuht
krista@organicestonia.ee
+372 507 6551

Helena Tiitum

Assistent
helena@organicestonia.ee

Joel Kirsimaa

Digiturundusjuht
joel@organicestonia.ee

Janne Funk

Ekspordi nõunik (Jaapan)
janne@organicestonia.ee

Siiri Lehtmets

Ekspordi projektijuht
siiri@organicestonia.ee

Yvelin Karu

Projektijuht

Rait Verrev

Mahe põllumajanduse nõustaja - nõunik - konsultant
info@organicestonia.ee

Kairi Loik

Projektijuht/vabatahtlik
Kairi@organicestonia.ee

Tiina Vares

Keskkonnainfo juht/vabatahtlik
tiina@organicestonia.ee

Elli Feldberg

Mahesertifikaadi konsultant
elli@organicestonia.ee

Helen Arusoo

Rahvusvaheliste projektide koordinaator
helen@organicestonia.ee

Juhatus ja nõukogu

Krista Kulderknup

Organic Estonia

Siim Kabrits

Idee algataja

Eva Maran

Chaga Health

Meelis Mõttus

Metsavenna Talu

Priit Mikelsaar

Biomarket

Erki Peegel

Peegel ja Partnerid

Võta meiega ühendust

Kui sul tekib küsimusi mahemajanduse, koostöö või liikmelisuse kohta, siis anna julgelt teada.

Organic Estonia MTÜ

Reg. nr. 80393781
Sirge 2, Tallinn 10618

EE442200 2210 6331 7755 (Swedbank)

info@organicestonia.ee