Mahemajanduse ettevõtete katusorganisatsioon Organic Estonia avas koos oma liikmetega 7. hooaja.

/ Uudis

Mahemajanduse ettevõtete katusorganisatsioon Organic Estonia avas koos oma liikmetega 7. hooaja. Avaürituse eesmärgiks oli tutvustada liikmetele mahe maailma hetkeseisu ning Organic Estonia eelseisvaid plaane.

Avaürituse juhatas sisse Organic Estonia tegejuht Krista Kulderknup, kes tegi põgusa ülevaate “mahe maailma” hetkeseisust ning tutvustas eelseisvaid projekte, võimalusi ja plaane.

 

 

 

 

 

Organic Estonia ekspordi nõunikud Janne Funk (Jaapani suunal) ja Mihkel Jürisson tegid ülevaate ekspordi tegevuste olukorrast vastavalt Jaapani ja AÜE turul. Janne ja Mihkli aktiivse töö tulemused on silmapaistvad ning liigume samm sammult edasi suuremate eesmärkide suunas.

Kohal olid ka külalisesinejad. Anneli Anderson andis ülevaate Norra turule sisenemisest ning Peter Treial pakkus ettevõtete arenguhüppe üheks lahenduseks Organic Fondi ellu toomise idee.

Organic Estonia avaüritus viidi läbi Food Studio ruumides. Täname Food Studio peremeest Helgor Markovit meeldiva vastuvõtu ja meeldejääva toiduelamuse eest.

Ühise arutelu tulemusena jõudsime taaskord selleni, et ettevõtetel on väga erinevaid müügi- ja ekspordi kogemusi, ning igaühel pole mõtet nö uusesti “ämbreid”kolistada. Leppisime kokku, et oktooberis teeme ühe ettevõtete vahelise kogemuste jagamise networkigu. Kas olete nõus ja huvitatud osalema? 26.10 kell 15.00 – 18.00. Teemaks: ” Minu ettevõtte visoon – ambitsoon”. Peagi saadame täpsema info aja ja koha suhtes.

 

Maheda taaskohtumiseni!