Magrada asutaja ja tegevjuhi 4 lemmikut suvetoodet

Magrada asutaja Kaire Miiter: “Minu vanaema oli kohalik apteeker ja minu taimetarkus pärineb temalt.”

JUUNI PAISTAB! Magrada asutaja Kaire 4 lemmikut suvetoodet on siin:

  • Porgandiõli tasub kasutama hakata juba praegu (õhtuti), et nahka suvehooajaks ette valmistada
  • Särageel hoolitseb selle eest, et sinu nahk alati sillerdaks ja säraks
  • Pärnaõie tahke šampooniga on sinu peanahk ja juuksed terved ning hoolitsetud
  • Rabarberi juuksemask sügavniisutab sinu juukseid, mis suvel päikese, tuule ja veega eriti vatti saavad!

Magrada tooted leiad – SIIT

Magrada

Magrada Organic Cosmetics loodi selleks, et äratada loomulik ilu, mis meie kõigis peitub. See on perefirma, mida juhib dünaamiline ema-tütar duo. Ilubränd asutati 2015. aastal ja selle juured on sügaval Hiiumaa saarel ja selle esiajaloolises ilus. See saar oma männimetsade, kristallselge mere ja võluvate niitudega on Magrada asutaja Kaire ja Lisanna kodu, kes brändi juhivad. Magrada toodete koostisosad on inspireeritud ka saare mitmekesisest puutumata loodusest. Kõik Magrada tooted valmistatakse vajaduse alusel, arvestades meie enda naha- ja juukseprobleeme ning meie perekonna omi.

“Magrada” on katalaani keeles “mulle meeldib” – meile meeldib see, mida oleme loonud, ja oleme äärmiselt õnnelikud, et saame oma tooteid teile pakkuda. – Kaire ja Lisanna

Üks loodusega. Üks iluga. Minimaalsed retseptid, tõhusad koostisosad ja kvaliteet on kõrgelt hinnatud koos looduse ja iluga. Kõik Magrada tooted valmistatakse käsitsi Põhja-Euroopas erilise tähelepanu all üksikasjadele. Iga komponent lisab valemile ainulaadse puudutuse. Magrada tooted on laboris täiustatud väikeste partiide kaupa iga 10-12 nädala tagant, et tagada nende maksimaalne värskus. Tõhusate nahahooldus- ja juuksehooldustoodete loomiseks kasutatakse võimsaid Põhjamaade koostisosi nagu kadakas, jõhvikas, sidrunmeliss, saialill, tamm, pärnaõis ja sured. Need võimsad ravimtaimed on sajandeid kasutatud kohalikes ilurituaalides. Magrada hoiab seda traditsiooni elus taimede jõu ühendamisega igapäevaste ilurutiinidega.

Allikas: magrada.eu