BugBox

Putukapulbritoodete turg kasvab kiiresti ja nõudlus kontrollitavate koostisosade järele on suur. Meie ainulaadne skaleeritav tehnoloogia võimaldab toota suures koguses kvaliteetset ökoloogilist ja säästvat valgupulbrit alternatiivina olemasolevale loomsele valgule.

Tehnoloogia on standardiseeritud ja kontrollitud meie endi siseruumides ehitatud tarkvaraga, mis võtab arvesse aastate jooksul putukate aretamisest saadud teadmisi ja selle erinevaid võimalusi. Tarkvara õpib ise ja kasutab tehisintellekti, et teha paremaid ettepanekuid ja otsuseid, mis põhinevad ajaloolistel andmetel, mille me kogume kõigist oma farmidest. See on peamine eristaja ja aitab meie klientidel tulla maailma kõige tõhusamateks putukakasvatajateks.

Meie tehnoloogia ei tekita raiskamist ja järgib ringmajanduse põhimõtteid – kasutades allikana kohalike roheliste toodete tööstuse rohelisi jääke ja seda saab kasutada taastuvenergiana. Kõiki tootmisjääke kasutatakse orgaanilise väetisena. Seetõttu on putukate kasvatamisel ökoloogiline jalajälg tavalise põllumajandusega võrreldes üle tuhande korra väiksem.