Kuidas pääseda eksportturule, kui messid jäävad ära ja toodangu maht suureneb laos?

/ Uudis

Krista Kulderknup, Organic Estonia tegevjuht: Kuidas pääseda eksportturule, kui messid jäävad ära ja toodangu maht suureneb laos? Kaasaegne lahendus on vaid üks – kasutame e-riigile omaseid digikanaleid. Ja teeme seda kohe!

 

6.-8. detsembril toimub The Middle East Organic & Natural product expo Dubai. Sellel aastal on Arabian Organics koostöös Global Links Exhibitions & Conference Organisersiga loonud võimaluse alustada oma ettevõte tutvustamist enne Dubai reisi detsembris.

Valminud on esimene spetsiaalne mahepõllumajanduslike ja looduslike toodete virtuaalne turg, kus on kohal on üle 200 tarnija. Viis kuud kestvat veebikaubandust, mis keskendub konkreetsetele tootesegmentidele ning nädalapikkused kampaaniad, mille eesmärk on ühendada ülemaailmsed tarnijad kohalike ja piirkondlike ostjatega. Seda kõike selleks, et avada uusi kaubandus- ja ärivõimalusi.

Iganädalased veebiseminarid on pühendatud kindlale segmendile, mis hõlmavad uute toodete tutvustamist, nõudlust ja uusi võimalusi ostjatelt, individuaalseid veebikohtumisi ja ostjaühendusi.

Organic EStonia ühisturundusplatvormOrganic Estonia kutsub kõiki oma praeguseid ja ka tulevasi liikmeid ühiselt osa saama virtuaalse ekspordituru võimalustest.

Ekspordituruga ühinemiseks on meil põhimõtteliselt kaks varianti: ettevõttena te otsite üksinda sobivaid ja vajalikke müügikontakte ja -partnereid või me teeme seda kõik koos.

Kutsume teid kõiki kasutama Organic Estonia veebipõhist ühisturundusplatvormi!

Ühisturundusplatvorm on suunatud eksporditurgudele ning äsja on see saanud ka täiesti uue näo ja funktsionaalsused. Vaata siit ühisturundusplatvormi võimalusi https://organicestonia.ee/en/organic-products

Tule osalema Dubai Expo 2020 Digitaalsel kaubandus ja infovahetuse nädalal 2-9.06.2020.