Kohtumine Eesti suursaadiku abikaasa Jaapanis Kaire Jürgenson ja Organic Estonia ekspordi nõunik Jaapani suunal Janne Funk

/ Uudis

9.oktoobril toimub Jaapanis, Nagoyas Takashimaya kaubamajas Eesti disaini esitluse raames vestlus Jaapani suursaadiku abikaasa Pr Kaire Jürgensoni ja Ms Chiaki Yoshikawa vahel. Turundusürituse teema keskendub Eesti säästlikule elustiilile ja sellele, kuidas sellist elustiili Jaapanis saaks rakendada.


Ms Chiaki Yoshikawa on üks Jaapani parimaid ja tuntumaid looduskosmeetika eksperte ning Organic Estonial on hea meel näidata selle ürituse raames ka Eesti kõrge kvaliteedilisest bioressursist valmistatud loodustooteid, et leida ekspordi teekond oma toodetega Jaapani tarbijani.

Eelmisel nädala tutvustas Organic Estonia tegevjuht Krista Kulderknup ja Organic Estonia ekspordi nõunik Jaapani suunal Janne Funk, Eesti suursaadiku abikaasale Jaapanis Kaire Jürgensonile Organic Estonia liikmete põnevaid tooteid. Näidistelaualt valiti Jaapanisse kaasa võtmiseks looduskosmeetikat Berrichi, Oryaku Skincare, Tilk.bio Looduskosmeetika, Mulieres, AESTI – Nordic Peat Cosmetics ja Magrada Organic Cosmetics Eesti toodete valikust.