Keidi Paju kogemuslugu D´Difference toodetega

D´Difference‘l on väga hea meel jagada Keidi Paju kogemuslugu nende oma toodetega. Keidi elab Norras ja tegeleb sisuloomisega. Norra tuuled on veel karmimad kui siin Eestis, ilm heitlik ja muutuv. Seetõttu on tema kogemus väga põnev ning väärtuslik!

Keidi Paju

Keidi:”Sattusin mõni aeg tagasi vaatama endast pilte, mis olid tehtud enne D´Difference toodete kasutamist. Mu nahk oli ikka nii kohutav ja ma ei teadnudki siis, et saaks teisiti. Punnid, vistrikud, ebatäiused mu näonahal on jäänud minevikku, mul on tekkinud hea harjumus enda naha eest iga hommik ja õhtu hoolt kanda ning D´Difference näohooldustooteid ei vaheta ma millegi vastu!”

6D ADVANCED PERFECTION PRIMER – „Armastan seda toodet kasutada viimase tootena oma nahahooldusrutiinis, sest sellel on õrnalt rahustav mõju ja primer justkui kinnitab kõik eelnevad tooted naha sisse. Kui meigin, siis varem kippus mu puudriga nahk kuivama, aga primer hoiab mu näonaha niiskustaset ja meik püsib kena terve päeva. Just tänu sellele on visuaalselt kortse ja poore ka vähem näha!“

6D TINTED GLOW BALM – „Mulle ei meeldi paksu jumestuskreemi tunne näol, seega igapäevaseks meigiks kasutan just seda toodet. See on õrna katvusega, jätab nahale mõnusa glow. Kui tahan veidi suuremat katvust, kasutan veidi rohkem toodet kohtades, kus seda vaja. Üldiselt matistan näonahal puudriga vaid õlisemad kohad, ehk T-tsooni. BB-kreem läheb mõnusasti naha sisse aga ei ummista poore. Olen palju komplimente saanud oma näonaha kohta just siis kui olen seda toodet kasutanud.”

Allikas: ddifference.com