Gulfoodi innovatsiooniauhind Parim mahetoode 2023 anti ettevõttele Must Küüslauk – Must Umami “Musta küüslaugu õied” eest!

20.-24 veebruar toimus Dubais taaskord maailma suurim toidu- ja joogi mess Gulfood 2023. Loovust ja muutusi edendav Gulfood toimus tänavu juba 28. ndat korda ning ühendab jätkuvalt toidu- ja joogikogukondi üle kogu maailma. Tänavusel messil osales üle 5000 ettevõtte enam kui 125 riigist.

Sellises tihedas konkurentsis on ääretult suur rõõm, et tänavusel messil osalenud Must Küüslauk-Must Umami toode Musta Küüslaugu õisik pärjati Gulfood innovatsiooni auhinnaga: “Gulfood innovation award. Best organic product”

Must Küüslauk ise jagab oma võiduemotsiooni sotsiaalmeedias: “Gulfood innovation award. Best organic product anti täna just meile – Must Umami musta küüslaugu õisiku eest! See on suur au, sest nii suurel rahvusvahelisel messil on häid tegijaid palju. Erakordne on see, et lausa 3 eestimaist toodet said sel aastal innovatsiooni auhinna. Eestlased on nutikas rahvas!”

Musta Küüslagu tootevalikust leiab mitmeid põnevaid tooteid millega enda maitsemeeli üllatada. Musta Küüslaugu tooted on saadaval ka Greenest.ee mahekaubamajas. Kasuta võimalust ja proovi järgi, kõrgelt hinnatud Musta Küüslauguõisik.