Organic Estonia kutsub: Eesti innovatsioonipesade ideetalgud – Ideekorje esitlemaks Eesti mahe ja innovaatilisi ideid maailmas 18. – 20 veebruar 2021

Eestis luuakse igal aastal mitmeid uusi ja innovatiivseid tooteid ning teenuseid, millest nii mõnedki maailma vallutavad. Selleks, et Eesti edulugu maailmaga jagada käivitab Välisministeerium projekti, mille raames luua kaasaegsed Eesti innovatsiooni lahendusi ja parimaid tooteid tutvustavad esindusruumid ehk innovatsioonipesad üheksasse linna üle maailma.

Välisministeerium koostöös teadus- ja ärilinnakuga Tehnopol korraldab 18.-20. veebruaril Innovatsioonipesade ideetalguid, millega otsitakse nüüdisaegseid tooteid ja teenuseid, mida võimendada kaasaegse ruumi ja ekspositsiooniga Eesti riigi esitluskeskustes üle maailma.

Innovatsioonipesad on plaanitud Tokyosse, Torontosse, Berliini, Londonisse, Souli, Riiga, Nairobisse, Abu Dhabisse ja Singapuri. Igasse linna lahenduse leidmiseks panevad pead kokku kaks vähemalt viieliikmelist meeskonda, kuhu on koondatud eksperdid ja entusiastid sisearhitektuuri, disaini ja IT valdkonnast ning Eesti innovatsioonist pungil ettevõtlusmaastiku säravaimad pärlid. Üheskoos otsitakse ruumidele nii vormi kui sisu. Välisministeeriumi abil on iga tiimi juures mentoriks ka vastava riigi suursaadik või esindaja, kes aitab nuputajaid riigispetsiifiliste küsimustega. Lisaks suunavad tiimide tööd nii arhitektuurimentorid kui ka innovatsioonieksperdid.

Tiimidesse on oodatud:

– Innovaatiliste toodete ja teenustega ettevõtete esindajad
– loomevaldkonna tegijad
– ruumi ja ekspositsiooniga töötavad (sise)arhitektid

Tiimide loodud lahendusi hindab ekspertžürii, kes valib esitluste põhjal välja kolm parimat. Esikolmiku väliselt tunnustatakse parimaid ergutuspreemiatega. Ideetalgutest osavõtt loob unikaalse võimaluse tutvustada tulevikus oma tooteid Eesti esitluskeskuste juures.

I koht 5000 eurot
II koht 3000 eurot
III koht 1500 eurot

Täpsem info ja registreerimine SIIN

Lisaküsimuste korral, pöördu ideetalgute eestvedaja ja Tehnopoli innovatsioonijuhi, Kadi Villersi poole kadi.villers@tehnopol.ee

Kasuta võimalust jõuda oma ettevõtte lahendusega innovatsiooni esinduskeskustesse maailmas!