D’DIFFERENCE kevadine kliendipäev tuleb taas!

D'DIFFERENCE kevadine kliendipäev

D’DIFFERENCE kevadine kliendipäev toimub ka sel aastal! D’DIFFERENCE ootab Sind esmaspäeval, 29.04 alates kella 9-st, Tänassilma tee 11.

Kliendipäev on hea võimalus nende kõige uuemate toodetega tutvumiseks ja sel kevadel on neil uudiseid päris palju: võimsad ja võimekad seerum ja näoõli, ennenägematu kiirmask juustele ja täitepakendid 4D ja 6D sarjadele.

Kliendipäeval kostitatakse teid heade hindade ning eripakkumistega, mida mujalt ei leia! Soodustused on 25% kuni 50%

D’DIFFERENCE tiim ootab kliendipäevi alati väga, sest neil on erakordselt suur rõõm anda nõu, nippe ning näpunäiteid parimate toodete leidmiseks. Õhkkond on neil alati nii mõnus ja vahetu ning emotsioon kohtumistest kannab veel pikka aega.

D’DIFFERENCE ootab Sind väga ja kui võimalik, siis kutsu endaga kaasa sõbrad, tuttavad, töökaaslased, sest jagamine on ju topelt rõõm! Leia üritus Facebookist!

D’DIFFERENCE / Chemi-Pharm AS

Kosmeetikasarjade D’DIFFERENCE ja D’DIFFERENCE For Men idee pärineb Dr. Ruth Oltjerilt, kes aastaid tagasi, koostöös teiste arstide ja teadlastega, asus otsima lahendusi lamatiste ja põletushaavade ravimisel. Tulemused olid sedavõrd tõhusad, et otsustati kogutud teadmisi ja kogemusi rakendada ka kosmeetikavaldkonnas.

Dr. Oltjeri visiooniks oli luua nahahooldussari, mis põhineks võimalikult suures ulatuses looduslikul toorainel, ei sisaldaks sünteetilisi värvaineid ning mis oleks ühtviisi tõhus kui ohutu, tulemuslik ja meeltele nauditav.

Sarja arendustiim, kuhu kuuluvad arstid, keemikud ja biokeemikud üle kogu maailma, töötab täie pühendumisega. Kõige aluseks on kvaliteetne tooraine, mis on looduslik ning kannab endas naha jaoks väärtuslikke omadusi. Teiseks oluliseks komponendiks on õige tehnoloogia valik, mis võimaldab koostisosadel säilitada nende algsed omadused ehedaimal viisil.

Toodete valmistamisel järgitakse kõrgeid kvaliteedi standardeid –  ISO 9001 ja ISO 14001. Tooted on läbinud Challenge testid, neil on kehtivad ohutushinnangud ja dermatoloogilised testid. Eesmärgiks on olla põhjamaade innovatiivseim, vastutustundlikeim ja hoolivaim kosmeetikatootja.

D’DIFFERENCE ja D’DIFFERENCE For Men sarjade toodetel on 4D ja 5D tähistused. Need viitavad peamistele koostisosadele ja nende kasuteguritele.

D’DIFFERENCE kevadine kliendipäev leiab aset esmaspäeval, 29.04 alates kella 9-st, Tänassilma tee 11.

Allikas: ddifference.com / organicestonia.ee