Biofach 2021: BIOFACH/VIVANESS e-SPECIAL 17-19 veebruar.

/ Uudis

Homme 17.02 algab maailma üks juhtivam mahepõllumajandus mess Biofach 2021. Selle aastasel messil ei ole võimalik osaleda Nünbergis, kuid loodud lahendus messikorraldamiseks läbi e-kanali, annab rohkelt võimalusi ning tegevusi ja uudistamist jagub kaheks pikaks päevaks.

 

BIOFACH näitus sai alguse aastal 1990. Suurepärase eduloo taga seisavad messi asutajad Hagen Sunder, Hubert Rottner ja Jürgen Ries kes alustasid 197 eksponendiga Ludwigshafen Stadthalle’is. Esimesel Euroopa mahepõllundus- ja loodustoodete messil osales umbes 2500 külastajat. Näitus korraldati Nürnbergis esimest korda 1999. aastal ja tõi kokku 1276 eksponenti ning üle 15 384 külastaja. 2001 otsustasid asutajad anda BIOFACHi organisatsiooni NürnbergMesse kätte. Sellest ajast alates on BIOFACH kujunenud maailma juhtivaks mahepõllunduse messiks ja on kindlalt sisse seatud.

Tänavune mess on 32. ja kannab nimetust BIOFACH/VIVANESS eSPECIAL. Uus olukord maailmas ei ole jätnud messi korraldajaid maailma avanemist ootama vaid leitud on uudne lahendus messi korraldamiseks e-kanali kaudu.

BIOFACH/VIVANESS eSPECIAL kannab endas digimaailmale tuttavat isikliku ürituse ja sellega kaasneva kongressi põhiaspekte. Valdkonna esindajaid ootab ees kolm päeva, mis on sisustatud ettevõtte- ja tooteesitlustega, teadmiste jagamise ja võrgustike loomisega. Osalejad saavad kogeda paljusid esiletõstetud sündmusi, mis on BIOFACHi ja VIVANESSi populaarsust nii kaua toetanud. Need hõlmavad uusi tooteid ja suundumusi, auhindu, esitlusi ja loenguid erinevatel teemadel ning tootevalikutel, kongressiüritusi ja paljusid muid formaate, mis keskenduvad uusimatele huvipakkuvatele teemadele, mida osalejad saavad arutada ja edasi arendada. Küsimused üleminekust keskkonnasõbralikumatele ärimeetoditele ja toitumisele on ühe osana 2021. aasta kongressi peateemast.

Selleaastasel messil osalevad ka Organic Estonia liikmed:

La Muu
Magusameistrid
LOOV Organic
Nudist Drinks
Värska Vesi
Eesti Maheproteiini Ühistu
Dana Europe

Rohkem infot messi kohta saab lugeda SIIN.