Organic Birch

Kasevetekohin OÜ

FERMENTEERITUD KASEMAHL VIIB ELLU SINU UNISTUSED! 

Minu nimi on Edo Allas ja ma olen Kasevetekohin OÜ juhatuse liige ning turundusjuht. Ma soovin jagada meie ettevõtte lugu, mis algas lihtsast ideest.

Ma olen juba aastaid huvitunud tervislikust toitumisest ja looduslikest toodetest. Seega otsustasin oma kire muuta äriks, keskendudes fermenteeritud kasemahlale. 2021. aastal tegime plaane, et eksportida fermenteeritud kasemahla Eestist Saksamaale.

Me alustasime oma teekonda unistusega pakkuda ühtlaselt maitsestatud ja lõhnastatud fermenteeritud kasemahla, mis tooks inimestele rõõmu ja tervist. Meie idee on olnud pakkuda seda tervislikku jooki 100% looduslikult ja aastaringselt.

Fermenteeritud toiduainetel on iseloomulik aroom ja maitse ning fermenteeritud kasemahl ei ole erand. Me oleme läbinud pika tee, nii ebaõnnestumiste kui ka edusammudega. Üks meie suurimaid saavutusi on olnud partnerlus kohalike jaekaubanduskettide Selveri ja Rimiga.

Meie bränd, BETULA, peegeldab meie väärtusi ja eesmärke. Me teeme aktiivselt koostööd teadusasutusega TFTAK, samuti Eesti mahetootmise organisatsiooniga Organic Estonia MTÜ ning EAS-iga uute toodete arendamiseks.

Meie fermenteeritud kasemahl on saanud paljude inimeste igapäevaseks osaks. Oleme laienenud Eesti piires ja ka sellest väljapoole. Meie eesmärk on jätkata kasvamist, tutvustada turule uusi ja põnevaid tooteid ning pakkuda oma klientidele parimat.

Täname, et olete osa meie teekonnast ja liigume koos tulevikku, kus Kasevetekohin OÜ jätkab oma missiooni tuua loodusest inimestele tervist ja rõõmu.

Kuidas müüakse oma tooteid?

HULGI

TOORAINE

HORECA

JAEMÜÜK

Edo Allas

CEO
Telefon:+372 509 0254
E-mail: info@organicbirch.eu

Võta ühendust: