Nordic Hemp

Nordic Hemp Tulundusühistu

Nordic Hemp TÜ (endine Eesti Maheproteiini Ühistu) asutasid 2017. aastal Eesti 5 suurimat kanepikasvatajat. 2018. aastal ehitasime kaasaegse kanepiseemne töötlemis tehase, kus on võimalik sorteerida, koorida kanepiseemneid ja pressida kanepiseemnest õli. See on Euroopa suurim kanepiseemnete koorimis tehas, kus ühtlasi toimub ka jäätmevaba tootmine. Eesti on Euroopas suuruselt kolmas kanepitootja ning enam kui poole kogu meie riigi saagist toodavad meie liikmed ja partnerid. Kokku enam kui 6000 hektarit aastas.

  • Madal THC sisaldus kõigis meie toodetes
  • Jäätmevaba tootmine
  • Tooraine kindlus
  • Kanep on CO2-negatiivne
  • Kvaliteetne
15 aastat kanepi kasvatamist

Pakume laias valikus tooteid alates kooritud kanepiseemnetest ja kanepiõlist kuni kanepikiudude ning kanepisöödaõlini välja. Lisaks oleme üks väheseid usaldusväärseid kvaliteetse maheda 70% kanepiproteiini tootjaid. Oleme sertifitseeritud standardiga ISO 22000 ja mahemärgisega ning müüme oma tooteid hulgi või kaubamärgi alt.

Kvaliteetsete kanepitoodete pidevaks töötlemiseks jätkame iga aasta kasvatamist aina suuremal pinnal. Meie eesmärk on saada lähiaastatel Euroopa suurimaks kanepi töötlejaks. Me võime olla väike riik, kuid oleme tuntud selle poolest, et teeme suuri asju. Samuti on Eestis palju põllumaad, mis aitab meil oma visiooni ellu viia.

Kuidas müüakse oma tooteid?

HULGI

TOORAINE

HORECA

JAEMÜÜK

Sander Kuusk

Turundusjuht
Telefon: +372 5363 8527
E-mail: sander@nordichemp.ee

Võta ühendust: