VALMISTAME SUUS SULAVAID MAHEDAD PÄHKLIVÕISID. KÄSITSI! EESTIS! PÄRIS SEGANE LUGU, ARVESTADES ET EESTI ON KUULUS KARTULIMAA…

Meie lugu sai alguse aastal 2015, mil elasime kodust kaugel. Meie varasemad kokkupuuted maapähklivõiga ei olnud parimad – purgid täidetud “maapähklivõiga” millest oli välja pigistatud iga võimalik tilk pähkliõli, mis omakorda asendatud suhkrute ja odavate õlide või rasvadega, lisaks kubisesid nad erinevatest kahtlastest ainetest. Polnud see ei halb, ega hea – paras meh… Kuid Uus- Meremaal tutvusime me kohalike tootjate ja toodetega ning meie arusaam maapähklivõist muutus täielikult – olime pahviks löödud, suisa sõltuvuses!

Aastal 2016 kolisime tagasi kodumaale ning meie üllatuseks polnud Eestis ikka veel head pähklivõid saadaval ning 99% elanikest puudus igasugunegi ettekujutus milline üks hea amps puhast pähklivõid maitsta võiks. Kõigele sellele korra mõeldes sai meie eesmärk väga kiiresti selgeks – meie ei hakka valmistama head pähklivõid, vaid hoopis tootma PARIMAT PÄHKLIVÕID MIS VÕIMALIK!

Peale 18 kuud kestnud uuringuid, õppimist, katsetusi ning kiidusõnu sadatelt potentsiaalsetel tulevastelt klientidelt sündis meie ettevõte, aastal 2017. Tänaseks on meie tooted müügil ~220 kaupluses üle Eesti! Tänaseks leiab meie tootevalikulst kolm maapähklivõid, “Kašu” indiapähklivõi, “Almondo” mandlivõi ja “Hazy” sarapuupähklivõi. 2021. aasta lõpul lanseerisime täiesti uue tootesarja “Natty Choco.”

Tooteid leiad nii Biomarketi, Coopi, Rimi “Talu Toidab” ja Selveri lettidelt. Samuti müüvad meie tooteid ka kümned pisemad poed!
Kogu tootmisprotsess toimub meie silme all ja valmib käsitööna. Röstime, jahvatame, maitsestame, pakendame pähklivõid Tartus.

NATTY SÜNDIS ELVAS!
NATTY OÜ ON ESIMENE JA AINUS MAHEDAID PÄHKLIVÕISID TOOTEV ETTEVÕTE EESTIS.

Natty OÜ

Sertifikaat

 

info@organicestonia.ee

www.organicestonia.ee