Moe Peenviinavabrik

Moe OÜ

Juba 1485. a esmamainitakse viina valmistamist Eestis. 1887. a ehitas Jakob Kurberg Virumaale,Moe (Muddis) mõisa lähedale piirituse-, õlle-, likööri- ja limonaadivabriku. 2010. alustas tööd Moe OÜ, kuhu kuuluvad Moe Peenviinavabrik, Handsavabrik, õllevabrik Muddis ja Eesti Piiritusetööstuse Muuseum-Külastuskeskus.

Moe Peenviinavabriku missiooniks on väärindada Eestis kasvatatud teravilja ja toota sellest kõrge kvaliteediga ning hinnatud alkohoolseid jooke, kasutades traditsioonilisi meetodeid. Toodame ainult kohalikust toorainest, kõrge kvaliteediga Pandivere veest ja tooted valmivad käsitööna. Meie viin on Eesti turul tuntud – oleme kindlad, et kvaliteedi austaja teab Moe
viina.

Moe OÜ toodetele on antud Eesti esimene kaitstud geograafiline tähis Estonian Vodka, mis esindab Euroopa toiduainetetootmise tipptaset ning väärtustab kindla määratletud piirkonna päritolu eriliste omadustega tooteid. Kvaliteedimärgise on saanud Moe OÜ tooted: Moe 1886, Moe 1886, Silver Swan Organic Vodka, Silver Swan Pure Rye Vodka, Silver Swan Vodka 1688 ja J.J. Kurberg Rukis.

Lisaks alkoholi tootmisele toome maale veine mitmetest Euroopa veinimajadest, samuti konjakit, rummi ja muid jooke, mis meie enda tootmisfookusest välja jäävad. Moe veinivalikusse kuuluvad tippkvaliteediga tooted, mille on välja valinud sommeljee.
Kvaliteet on Moes!

Kuidas müüakse oma tooteid?

HULGI

TOORAINE

HORECA

JAEMÜÜK

Sven Šulga

Müügijuht
Telefon:+372 564 3963
E-mail: s.sulga@moe.ee

Võta ühendust: