Metsavenna Talu

Metsavenna Turismitalu OÜ

Meie piimakarjas on ainult Eesti punast tõugu lehmad
Me armastame oma lehmi ja näeme suurt vaeva, et meie loomad elaksid võimalikult stressivaba elu. Meie jaoks ei ole eesmärk saavutada kõrge piimatoodang lehma kohta vaid toota väga kõrge kvaliteediga piima, millest omakorda valmistada maitsvaid ja tervislikke tooteid.

MEIE FARM ON PIGEM VÄIKE – 140 LÜPSILEHMA
Isegi talvel on lehmad laudas vabalt, kus nad saavad süüa ja magada, siis kui ise heaks arvavad. Me ei ahelda lehmi lüpsi ajaks (ega mingil muul ajal) kuhugile puuridesse vaid lehmad lähevad ise vabatahtlikult lüpsma kui seda soovivad. Suvel teevad lehmad päev läbi seda, mis ise iganes tahavad. Selleks on enamjaolt meie suurtel mahepõldudel söömine ja pikutamine. Noorloomad sisustavad seda aega veel ka mängides.

Meie tootmine

ROBOTID MIS ANALÜÜSIVAD PIIMA KVALITEETI
Kasutame oma famis ja meiereis tipp-tehnoloogiat, mis võimaldab tagada meie sõbrakeste maksimaalse heaolu ja kõrgkvaliteetsed tooted.

AUTOMAATNE LÜPSMINE
Meie farmis on 2 robot lüpsjat, mis teevad automaatselt lüpsiga seotud protseduurid. Lehm läheb lüpsialasse ja robot otsib infrapuna sensori abil üles nisad. Väga futurislik aga loomadele see meeldib, sest lüpsmise ajal saavad nad rahulikult magusat kommi süüa.

Lisaks tuvastab robot tänu kõrgtehnoloogilistele analüsaatoritele anomaaliad piimas ning ei lase nende loomade piimasid teiste piimade hulka. Näiteks, kui kellegil on mingil põhjusel põletiku bakter. See on üks äärmiselt oluline nüanss väga kvaliteetse piima tootmisel.

Kvaliteetsest piimast saab toota kvaliteetseid tooteid ning kvaliteetse piima saamiseks peavad kõik asjad paigas olema – lehmadel kõht täis, puhas joogivesi ja ase ehk elu peab olema stressivaba.

Kuidas müüakse oma tooteid?

HULGI

TOORAINE

HORECA

JAEMÜÜK

Max Mõttus

CEO
Telefon: +372 525 7348
E-mail: metsavennainfo@gmail.com

Võta ühendust: