Liivimaa Lihaveis

Linnamäe Lihatööstus AS

Linnamäe Lihatööstus on pikkade traditsioonidega, tuntud kui suurim ja vanim ulukilihatoodete valmistaja Eestis. Alates 2020. aastast koondab Linnamäe Lihatööstus AS kolme brändi: Linnamäe Lihatööstus, Liivimaa Lihaveis ja Lihapood.

Liivimaa Lihaveis alustas 2010. aastal oma teekonda kümmekonna talunikuga, kes kasvatasid oma veiseid lugupidamise ja mõistmisega, et liha kvaliteet ja looma heaolu on omavahel tihedalt seotud. Lisaks soovisime jätkusuutlikku majandamist silmas pidades väärindada loom ninast sabani. Meie suurimaks partneriks sel teekonnal on olnud Eesti liigirikkad rohumaad ning puhtad metsad ning nende hooldajad – talunikud.

Selle jaoks, et kasutada ära võimalikult suur osa oma loomadest, valmistame me neist ka kõikvõimalikke hõrke lihatooteid.

Lihapood.ee on lihasõpradele mõeldud Eesti suurim e-lihapood, mis pakub suures valikus Linnamäe Lihatööstuse ja Liivimaa Lihaveise delikatesslihatooteid, alates tuntud klassikutest kuni erinevate jaotustükkideni välja. Lihapoe prioriteediks on pakkuda suurt lihavalikut ühest kohast, mida tavakauplused pakkuda ei suuda.

Lisaks liha tellimisele pakume lehel ka põnevaid retsepte, nõuandeid ja videoid erinevate lihade käsitlemiseks ning vähemvilunud lihasõpradele harivaid teadmisi veise lihaste tundmaõppimiseks.

Kuidas müüakse oma tooteid?

HULGI

TOORAINE

HORECA

JAEMÜÜK

Marko Hiiemäe

CEO
Telefon: +372 5843 6624
E-mail: marko@linnamae.eu

Võta ühendust: