Greenest

Nature Design OÜ

greenest.ee – suurima toiduvalikuga mahepood, mis on avatud samadel aegadel kui internet ehk 24/7.
greenest.ee mahepood pakub Sulle tänu oma funktsionaalsustele üht parimat ostukogemustest, mis Sa kunagi internetist ostes saanud oled. greenest.ee mahepoes on müügil üle 3700 erineva mahetoiduaine sh. üle 100 FAIR TRADE toote. Lisaks toidukaubale pakume ka muid inim-ja loodussõbralikke tooteid. Kauba toimetame kätte üle Eesti.

Tegeleme ka hulgimüügiga nii äri- kui ka jaeklientidele. Ärikliendid ostavad meilt tavaliselt teed, kohvi, snäkke ja kvaliteetset rafineerimata pruuni suhkrut või muid magustajaid.

Usume, et kvaliteetne toit peab olema mõistliku hinnaga ning seetõttu on meie põhimõte, et me ei tee juhuslikke allahindlusi, vaid hoiame oma hinnataseme koguaeg nii madalal kui võimalik. Paljud meie tooted on parema hinnaga kui samad või sarnased tooted supermarketites.

Aitame hea meelega oma klientidel valikuid teha ning oleme teejuhiks mahetoidu maailmas ja tervisliku toitumise maailmas. Meie abiga saate kogeda, et tervislik toitumine ei ole kallis.

Mis vahe on mahe- ja tavatoidul?

Reeglina sisaldab mahetoit rohkem väärtuslikke toitaineid, vitamiine, mineraalne ja antioksüdante. Need vahed võivad olla kordades. Mahetoit aitab hoida ära ja leevendada paljusid terviseprobleeme, hoiab kõhu kauem täis ning on lihtsalt maitsvam. Mahetoit ei sisalda kunstlikke säilitusaineid, värv- ja lõhnaaineid ega maitsetugevdajaid. Enamasti on koostisainete nimekiri poole lühem kui tavatoidul. Öeldakse, et oled see, mida sa sööd. Andkem oma kehale siis kvaliteetset kütust!

Kuidas müüakse oma tooteid?

HULGI

TOORAINE

HORECA

JAEMÜÜK

Valdo Kivimägi

CEO
Telefon: +372 5190 0330
E-mail: valdo@greenest.ee

Võta ühendust: