Aesti Skincare

Aesti Skincare OÜ

Turvas on Eesti rabades paiknev ürgne väärisvara, mis on osa puhtast ja puutumata loodusest. Raba on koht, kus õhk on alati värske, taimestik rikkalik ja vesi justkui puhtuse oaas. Üksikutes paikades rabades leidub kõrge humiinainete sisaldusega turvast, mida peetakse lausa maailma parimaks looduslikuks ravimiks inimese nahale. Aastatuhandete vältel on turbasse talletunud rabas kasvanud taimede jõud, mis sisaldab endas rohkelt looduslikke mineraale ja inimese nahale kasulikke bioaktiivseid aineid. Eriliseks teeb turba temas sisalduvad mitmete bioaktiivsete koostisosade ning looduslike mineraalide koosmõju, mille tulemust pole võimalik järele teha ühegi kaasaegse tehnoloogiaga. Turba keemilist koostist on uuritud pikalt ja põhjalikult. Tänapäevastel andmetel sisaldab turvas üle 200 erineva aine.

Aesti turba ilutooted on valmistatud 100% puhtast, orgaanilisest ja rikkaliku koostisega turbast.

Parimate toodete väljatöötamiseks teeme pidevalt koostööd Tartu Ülikooli ja Tallinna Tehnikaülikooli teadlastega. Teadurid on viinud läbi mitmeid labaratoorseid uuringuid, leidmaks parima koostisega turvast, mis oleks iluhoolduseks parima ja efektiivseima koostisega.

Aesti turba ilutooted valmivad akrediteeritud laboris, on laboratoorselt testitud ja Terviseameti poolt heaks kiidetud garanteerides sellega alati toodete kõrgeima kvaliteedi.

2014. aastal väljastati Aesti filtreeritud Eesti terviseturbale Euroopa Liidu kosmeetika ohutusnõude tunnustatuim dokument, mis tõestab turba kasulikkust inimese nahale.

-Kõik tooted on looduslikud, ei sisalda sulfaate, värv- ega säilitusaineid.
-Aesti armastab väga loomi, seega tooted ei sisalda loomseid osi ja ei ole mitte mingil määral testitud loomadel.

Kuidas müüakse oma tooteid?

HULGI

TOORAINE

HORECA

JAEMÜÜK

Heiki Kanne

CEO
Telefon: +372 5690 8556
E-mail: heiki@aesti.ee

Võta ühendust: