NorVita

Nordic Vitamins OÜ

Meie brändi lugu


Kõik sai alguse soovist luua päriselt efektiivne vitamiinitoode, mis annaks inimesele rohkem tagasi ja väärtustaks puhta looduse poolt pakutut.

Ühiselt leiti, et kvaliteetne ravimitööstus on maha surutud lõputu bürokraatia ja turukaitse poolt ja seetõttu otsustati inimeste heaolusse panustada luues innovatiivseid, tõhusaid ja mugavalt tarbitavaid toidulisandeid. Teoorias osati seda ka teha – viiest asutajast 4, Imre, Indrek, Tanel ja Sander, töötasid aastaid ravimisektoris. Seal omandasid nad suurepärase kogemuse ravimite ja apteegitoodete tootmise, arenduse, kvaliteedi ja regulatsioonide vallas.

Kuidas seda kõike aga turundada? Kaasasutaja ja turundusspetsialist Kristi liitus ettevõttega, kui oldi juba loomas tooteid, ent toodetel ei olnud veel brändi ja nägu. Uus tiimiliige sobis nagu valatult, sest ka Kristi oli aastaid Austraalias elades saanud idee hakata tegelema pihustatavate vitamiinidega, kuna ta nägi nende positiivset mõju. Kui Kristi Eestisse naases, said kaks üliolulist poolust – kvaliteetne tootmine ja kaasahaarav turundus – juhuse (või saatuse) tahtel kokku ning ühiselt loodi ühiselt NorVita.

Kuidas müüakse oma tooteid?

HULGI

TOORAINE

HORECA

JAEMÜÜK

Sander Murumets

CEO
Telefon:+372 5663 6442
E-mail: sander@norvita.eu

Võta ühendust: